Top hair trend na jaro 2017: Platina! 4 slavné krásky, co si ji pořídily a kterými se můžete inspirovat

Redakce

Kdy jindy než v mládí má dívka bláznivě experimentovat s vlasy? Nebojte se jít do extrému a vrhněte se, samozřejmě za asistence kadeřníka, na vlasový trend, který si momentálně oblíbily hvězdné rebelky; Cara Delevingne nebo Kristen Stewart teď nosí bílé háro!

Jsou mladé, jsou slavné, jsou krásné a showbyznys je má zafixované jako rebelky! Následující hvězdy ale momentálně spojují nejen tyto věci. Všechny se totiž odvážily sáhnout po peroxidu a šly na tak platinovou blond, že už je to vlastně bílá. Nastavily tak trend, který letos na jaře prostě musíte vyzkoušet!

Pokud se výrazné změny bojíte, tak vězte, že to není vůbec třeba. Tahle čtveřice hvězd platinovou sice nosí každá po svém, všem to ale neuvěřitelně sekne.

1. Kristen Stewart

Herečka před několika dny všechny ohromila, když se na veřejnosti objevila s kraťoučkým platinovým ježkem. Silné odbarvování vám i při profesionálním provedení vlasy prostě zničí, takže se vůbec nebojte to střihnout. V kombinaci s výrazným líčením očí je Kristenin look naprosto ikonický, tak šup do něj!
 

2. Zoe Kravitz

Dcera slavného rockera už léta nosí rasta copánky a před časem změnila jejich přirozenou černou barvu na úplně bílou. Vypadá to skvěle a je to důkaz, že bílé vlasy si můžete dovolit, i když máte snědší pleť. Chvíli to možná bude nezvyk, brzy ale zjistíte, že vás málokdo dokáže vyhnat z hlavy.

3. Chloe Grace Moretz

Herečka své plavo-hnědé vlasy postupně zesvětlovala a zesvětlovala, až rozkázala svému kadeřníkovi zakročit a ze dne na den přešla na platinovou blond – a ještě se nechala ostříhat. Její „okousané“ vlnité mikádo vám dodá rošťácký teenage look.

4. Cara Delevingne

Modelkovská divoška je pověstná svým výrazným obočím. To teď dostalo úplně nový rozměr, když ho Cara nosí spolu s rovně střiženým, chladně bílým delším mikádem. Tohle je kombinace pro ty, které si užívají, když se za nimi lidé na ulici otáčí.

Bílé háro nosí také herečka Michelle Williams nebo kráska Scarlett Johansson, která jím oživila svoje pankáčské číro. Na ně a na další platinovou inspiraci mrkněte do galerie.

To je změna! Herečka, která randila se slavným upírem, si oholila hlavu!

Největší trend jara 2017? Ručně malované a tvarované originální límečky!