Top rozchody Hollywoodu: Pamatujete si na všechny tyto bývalé páry?

Redakce

Před pár dny manželé, herci Jennifer Garner a Ben Affleck oznámili, že se budou rozvádět, což mnohé šokovalo, protože nikdo netušil, že mají problémy. Kdo další z hollywoodských hvězd rozpustil v minulosti manželství?

1. Katie Holmes a Tom Cruise. Tahle dvojka vypadala šťastně, ovšem až do doby, kde se Tom nezbláznil do scientologie. Katie mu pak dala košem a teď se střídavě starají o dceru Suri.

2. Opět Tom Cruise, tentokrát v kombinaci s Nicole Kidman. Tohle manželství trvalo léta, ale ani tento pár spolu nevydržel. Nutno podotknout, že Nicle prošla Tomovým životem ještě před výše zmíněnou Katie.

3. Brad Pitt a Jennifer Aniston. Byli rozkošní a Brada Jennifer záviděly ženy z celého světa, ale pak jí zdrhnul se sexbombou Angelinou Jolie, se kterou se potkal na place při natáčení filmu Pan a paní Smithovi. Svět jim přezdívá Brangelina a jsou považování za nejvíc sexy pár zeměkoule.

4. Madonna a Guy Ritchie. Tahle dvojka působila nesourodě a taky to tak dopadlo – rozvodem. Madonna se pak dala na zajíčky a dobře dělá.

5. Kim Basinger a Alec Baldwin. Jeden z nejvíc sexy párů se nerozcházel v dobrém. Z jejich vztahu ale vzniklo i něco pěkného – mají nádhernou dceru Ireland. Ta se teď ale, chuděra, začala vídat s Justinem Bieberem, tak bůh ví, jak dopadne.