Totálně zabijácká show! Lady Gaga se na Super Bowlu snesla z nebe, pak zapálila střechu

Redakce

Tak ta se rozpálila! Lady Gaga předvedla neuvěřitelnou show během Super Bowlu. Každý rok se k finále severoamerické play-off upínají zraky milionů lidí - a to včetně těch, které sport vůbec nezajímá. O poločase totiž pravidelně vystupují hvězdy první velikosti, a to, co předvádějí, bývá téměř vždy legendární. Výjimkou není ani Lady Gaga, na kterou to padlo letos.

Už nástup excentrické Gagy byl ve velkém stylu. Ná pódium se zpěvačka snesla ve třpytivém kostýmu a na lanech ze střechy stadionu. Během téměř čtvrthodinové show ji doprovázel zástup tanečníků a představení bylo, jak jinak, bohaté na vizuální efekty. Tím nejvýbušnějším byly bez pohyby obří ohně, které v jednu chvíli vystupující zcela obklopily. 

Lady Gaga zazpívala svoje nejpopulárnějuší hitovky, jako Born This Way, Poker Face, Bad Romance nebo Telephone. Že je nejen nápaditá performerka, ale také vynikající zpěvačka, dokázala, když se zhruba v půlce show zklidnila, sedla za milované piano a perfektně vystřihla ploužák ze své poslední desky Million Reasons. Fanoušci v předních řadách ji při tom podporovali se zářícími pochodněmi v rukou a zpěvačka přitom zvládla pozdravit svoje rodiče.

No jedno oko nezůstalo suché! Na celý ten nářez se můžete podívat na videu zde:

Lady Gaga v karaoke autě: Byla přenádherná!

Lady Gaga oslavila 30. narozeniny. Tady máte jejích 30 sexy fotek

Témata:,