Třetí holčičí semifinále SuperStar bylo skvělé, zatím nejlepší

Redakce

"Nemohli bychom změnit pravidla? Že by tentokrát všechny holky zůstaly?" zeptala se po odezpívání osmi písniček v podání semifinalistek Česko Slovenské SuperStar porotkyně Dara Rolins. V nedělním kole, v němž měly dívky za úkol věnovat písničku konkrétní osobě, se soutěžící podle porotců překonávaly a podávaly nadživotní výkony.
Skvěle – ostatně jako tradičně –  zazpívala Leona Šenková, která svou písničku Lásko, voníš deštěm od Marie Rottrové věnovala příteli. Poprvé se předvedla v "dámské" obuvi, tradiční červené gladiátory jí donesl Leoš Mareš po skončení songu na pódium. "Hotelový televizor se dá rozkopat i v těch lodičkách," podotkl Pavel Habera.

Velmi dobře svoji Je Suis Malade od Lary Fabian zazpívala Dominika Stará, z jejího výkonu měl Habera "husí kůži". Procítěnou Somewhere Over the Rainbow věnovala Karolína Majerníková své učitelce zpěvu, která letos zemřela. "Určitě tě slyší a má radost, já na tohle věřím," připomněla jí Marta Jandová, jíž zemřela maminka i bratr.
Všechny pak pobavila mladičká Monika Bagárová,  Wonderovu Dun Day věnovala asi osmdesáti příbuzným a v jejich výčtu pokračovala i po odzpívání. Porotci u ní chválili hlavně lehkost a smysl pro rytmus. Aneta Galisová věnovala Take a Bow od Rihanny bulvárním novinářům, kteří na ní vytáhli nahé fotky, a dala ji skvěle, stejně jako Nikoleta Balogová Ben od Michaela Jacksona. Ta svůj song věnovala sestřičkám, které na ni koukaly s otevřenou pusou.

Relativně nejslabší články tak podle Koule.cz dnes představovaly Paulína Ištvancová, jejíž Can´t Take My Eyes Off You mělo příliš pomalý a nemastný-neslaný rozjezd, to samé platí i o Markétě Konvičkové se songem There You´ll Be od Fait Hill. Osmička semifinalistek celý večer zahájila společnou verzí písničky So What od Pink. I ta se povedla na výbornou. O postupujících do finále se rozhodne zítra od osmi večer na Nově. Koule bude vyřazování. sledovat. Na dnešní díl se podívejte tady. (sli)