Třetí holčičí semifinále SuperStar bylo skvělé, zatím nejlepší

Redakce

"Nemohli bychom změnit pravidla? Že by tentokrát všechny holky zůstaly?" zeptala se po odezpívání osmi písniček v podání semifinalistek Česko Slovenské SuperStar porotkyně Dara Rolins. V nedělním kole, v němž měly dívky za úkol věnovat písničku konkrétní osobě, se soutěžící podle porotců překonávaly a podávaly nadživotní výkony.
Skvěle – ostatně jako tradičně –  zazpívala Leona Šenková, která svou písničku Lásko, voníš deštěm od Marie Rottrové věnovala příteli. Poprvé se předvedla v "dámské" obuvi, tradiční červené gladiátory jí donesl Leoš Mareš po skončení songu na pódium. "Hotelový televizor se dá rozkopat i v těch lodičkách," podotkl Pavel Habera.

Velmi dobře svoji Je Suis Malade od Lary Fabian zazpívala Dominika Stará, z jejího výkonu měl Habera "husí kůži". Procítěnou Somewhere Over the Rainbow věnovala Karolína Majerníková své učitelce zpěvu, která letos zemřela. "Určitě tě slyší a má radost, já na tohle věřím," připomněla jí Marta Jandová, jíž zemřela maminka i bratr.
Všechny pak pobavila mladičká Monika Bagárová,  Wonderovu Dun Day věnovala asi osmdesáti příbuzným a v jejich výčtu pokračovala i po odzpívání. Porotci u ní chválili hlavně lehkost a smysl pro rytmus. Aneta Galisová věnovala Take a Bow od Rihanny bulvárním novinářům, kteří na ní vytáhli nahé fotky, a dala ji skvěle, stejně jako Nikoleta Balogová Ben od Michaela Jacksona. Ta svůj song věnovala sestřičkám, které na ni koukaly s otevřenou pusou.

Relativně nejslabší články tak podle Koule.cz dnes představovaly Paulína Ištvancová, jejíž Can´t Take My Eyes Off You mělo příliš pomalý a nemastný-neslaný rozjezd, to samé platí i o Markétě Konvičkové se songem There You´ll Be od Fait Hill. Osmička semifinalistek celý večer zahájila společnou verzí písničky So What od Pink. I ta se povedla na výbornou. O postupujících do finále se rozhodne zítra od osmi večer na Nově. Koule bude vyřazování. sledovat. Na dnešní díl se podívejte tady. (sli)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit