Tři různí umělci nahráli společný singl


Praha 20.3.2013 - Dj Rockstar spolu se zpěvačkou Erikou Fečovou a kubánským zpěvákem Darielem nahráli společný singl s názvem "Fiesta party show". Singl poprvé představí publiku v pátek 22.3.2013 na pražském Výstavišti na akci Havana club tour de bar v rámci Darielovi show.

„Je to typ písničky, která vás postaví ze židle, tanec a zábava, prostě fiesta. Jsem ráda, že mě vydavatelství oslovilo ke spolupráci. Těším se hlavně na reakci lidí.“ vyjádřila ke společnému singlu Erika Fečová, která se věnuje sólové dráze r’n’b a soul zpěvačky, ale stále působí i v kapele Navigators.

Singl „Fiesta party show“ vznikl zejména díky setkání Dj Rockstara a zpěváka Dariela za podpory vydavatelství DaSkaRecords. Dj Rockstar je znám nejen jako dj, ale také jako originální performer, moderátor, herec a hudební producent.

„Když mi Rockstar pustil tuhle pecku, hned mě to chytlo. Už se nemůžu dočkat až ji zahrajeme naživo, “ prohlásil Dariel, který pochází z kubánské Havany. Tam také během studií hudební a umělecké univerzity založil svou první kapelu Control Havana. Před rokem se přestěhoval do Prahy, kde se dál věnuje hudbě a vlastní tvorbě ve stylu reggaeton. 

Tento pátek představí svoji show s živou kapelou a spolu s Erikou Fečovou společný singl této trojice.

Singl „Fiesta party show“ má vyjít pod hlavičkou DaSkaRecords už příští týden.

 

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit