Tři sestry slaví třicátiny speciálním boxem. Jste šťatní jako my? ptají se

Redakce

Skupina Tři sestry oslaví příští rok 30 let vzniku. Kromě večírků, z nichž se nebude chodit domů, kapela nachystala pro fanoušky narozeninový CD set nazvaný 30Box. Obsahovat bude na CD a DVD klipy, živé skladby i sesterskou klasiku, zkrátka the best of/všechno, co od Lou Fanánka a spol. vzešlo. Box stojí zrhuba 1700 Kč.

Na Kovárně, to je nářez Alkáč je největší kocour, Hagen Baden, Švédská trojka, 25:01:00, Hudba z Marsu, Rarity, Zlatí hoši, Průša se vrací, Soubor kreténů, 15 let hlavně že je večírek – Live, 15 let jsem na Kovárně na plech, Do Evropy nechceme,  Lihová škola umění, Na exx, 20 let naživu – Live, 20 let naživu DVD Live, Mydlovary, Mydlovary klipy – DVD, Beatová síň slávy Live, Lázničky, Z garáže, Super lázničky 25 let na Džváně DVD Live, V Areně 1. CD Live, V Areně 2 CD Live, V Areně 3 CD Live, V Areně 1 DVD Live, V Areně 2 DVD Live, Líná hudba holý neštěstí, Bratia a sestry      

Poslechněte si Tři sestry v Youradiu    
Fotoreport z 29. narozenin: Punkáčům déšť nevadí. Tři sestry zase slavily venku

„Před třiceti lety se mnozí našemu konání vysmívali, či přímo – a to je horší – ohrnovali nos. Kde jsou dnes Tři sestry a kde oni? Mnozí na hřbitově zakopáni, a zbytek? Brodí se životy, promarněnými službou na panským, skrývanou touhou po jiných ženách, touhou po pohádkových večírcích a životu bez budíku Anebo jsou možná šťastni! Jako my, už skoro třicet let,“ říká Fanánek.

Letošní rok Tři sestry završí tradičními vánočními koncerty v pražském Paláci Akropolis 21. a 22. prosince. A taky mají klip o sběrateli dámských kalhotek. (red)