Troll Timberlake a šeptající Gosling: 5 nejlepších momentů Oscarů na sociálních sítích

Redakce

Ať už jste dnes v noci sledovali předávání Oscarů živě, anebo jste v klidu spali, protože vám to je jedno, díky sociálním sítím na vás jistě nepojpozději ráno vyskočil alespoň jeden ze zásadních momentů ceremoniálu. Necháme stranou trapas se špatně přečteným nejlepším filmem a mrkneme se na ty zábavnější chvilky.

 1. Justin Timberlake vytrollil manželku i Emmu Stone
  Oscarový večer zjevně nejvíc bavil herce a zpěváka Justina Tiimberlakea. Ten nejdřív na červeném koberci trollil svou ženu Jessicu Biel, a pak vyphotobomboval Emmu Stone. A jeho úvodní číslo, během kterého roztancoval celebrity v sále, bylo prostě parádní. Je to borec.

 2. Mahershala Ali, král Oscarů
  Je to první muslimský herec, co Oscara získal. Za svůj výkon ve snímku Moonlight si Mahershala Ali vysloužil sošku a internet mu dal najevo, že mu to maximálně přeje…

 3. Šeptající Ryan Gosling
  Součástí programu ceremoniálu byla i návštěva skupinky turistů. Podle někoho to bylo super, podle někoho trapné, nám přijde důležitá tato momentka, kdy Ryan Gosling jedné z návštěvnic cosi šeptá do ucha. Podle jejího výrazu soudíme, že jí buď oznámil, že jí zabil dítě, nebo, jak poznamenal Jamie Woodham, že svou rolí v La La Landu zachránil jazz. Nebo že volil Trumpa. Nebo že Jar Jar Binks je nejlepší postava Hvězdných válek.
 4. Taraji P. Henson miluje jídlo – jako my všichni
  Když si hvězda filmu o černých vědkyních v NASA Taraji P. Henson všimla, že ze stropu padá v bílých pytlíčcích zabalené malé občerstvení pro přítomné, zareagovala přesně tak, jak bychom zareagovali i my.
 5. Nicole Kidman neumí tleskat
  Krásná herečka zaujal netradičním, slušně řečeno zajímavým – no, protě divným – způsobem tleskání. Někomu to nedalo a ruce jí digitálně protáhl… a internetový humor je na světě. Čerstvě nalakované nehty, Nicole?

Jak dopadlo předávání Oscarů? La La Land se Titaniku nevyrovnal

Kdo může za chybné vyhlášení La La Landu?

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit