Tuhle dovolenou si zasloužíte: 5 nejkrásnějších plážových barů na světě

Redakce

Moře, pláž, západ slunce, příjemná hudba a krásný bar, to je dokonalé spojení. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější plážové bary, které tyto podmínky splňují a vyrážejí dech.

  • Tropicana Beach Bar, Mykonos, Řecko – Tento nádherný ostrov se pyšní i krásnými plážemi, kosmopolitním životním stylem a pozitivní atmosférou. Není proto divu, že je ostrov Mykonos oblíbenou turistickou destinací. Tropicana Beach Bar se nachází na Paradise Beach a konají se zde ty největší plážové akce. Pokud bar navštívíte, nebudete litovat.
  • Moonshadows, Malibu, Kalifornie, USA – Bar Moonshadows se nachází hned vedle Pacific Coast Highway. Místo je dokonalé pro osvěžení a uvolnění se po dni stráveném na pláži. Najdete zde i restauraci, která se pyšní těmi nejlepšími jídly s mořskými plody. V baru vám zahrají kalifornští DJové.
  • Sa Trinxa, Ibiza, Španělsko – Na druhé straně Atlantiku leží Ibiza, jeden z nejkrásnějších Španělských ostrovů. Sa Trinxa je otevřený po celý den a po západu slunce se mění v koktejlový mejdan.
  • Sagamore Hotel South Beach Bar, Miami, USA – Tento sexy bar na jižní straně Floridy vás doslova uchvátí. U baru si užijete příjemnou relaxaci během popíjení vynikajících koktejlů a krásného pohledu na pláž. A to není vše, co bar nabízí, protože zde najdete i úžasný bazén.
  • IceBergs, Sydney, Austrálie – Pokud se vydáme na druhou stranu k protinožcům, tak zde najdeme perfektní bar. K dispozici jsou tři patra s barem, restaurací a lázněmi.

Dala výpověď a plachtí se svou kočkou

Sem jeďte: 5 top zábavních parků

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit