Tuhle sexy úču matiky zavřeli za sex s nezletilými studenty

Redakce

Nevíme, jak vy, ale my máme na matikáře a matikářky ty nejhorší vzpomínky, což je pravděpodobně dáno především strašností toho předmětu jako takového. Kdo normální nebo snad dokonce sexy by ho mohl dobrovolně vyučovat?

Inu, profesorka matematiky Erin McAuliffe zřejmě tvoří výjimku z pravidla. I když… Její půvabný obličej a sexy tělo teď studenti hodně dlouho obdivovat nebudou. 

Pětadvacetiletá Američanka je totiž momentálně ve vazbě kvůli obvinění ze zneužívání nezletilých. Podle všeho měla tato slečna sexuální poměr se třemi ze svých žáků, dvěma je sedmnáct, jednomu šestnáct let. Přišlo se na to na základě anonymního tipu od zaměstnance školy, ačkoliv k erotickým radovánkám mezi učitelkou a teenagery mělo docházet mimo areál – u ní doma, kam studenty zvala oficiálně kvůli doučování.

No, něco nového se tam přiučili stoprocentně, s rovnicemi a trojčlenkou to ale asi nemělo nic společného! Ale upřímně, umíte si představit, že vy a vaše pubertální libido byste jí odolali? Mrkněte na její fotky v galerii.

Pokochejte se: Tohle je nejvíc sexy zdravotní sestřička na světě

Sexuální hry, které vás dovedou k lepšímu orgasmu