Twilight „vysaj mi krev“ žádají faninky Roberta Pattitsona


    Sága Stmívání je novodobou fabrikou na peníze. Zejména pak filmy si vydobyly obrovskou fanouškovskou základnu, s níž se nyní musí potýkat hlavně ...

 

 

Sága Stmívání je novodobou fabrikou na peníze. Zejména pak filmy si vydobyly obrovskou fanouškovskou základnu, s níž se nyní musí potýkat hlavně představitelé ústředních charakterů.

Bojí se o život

Tak například Robert Pattinson, který hraje Edwarda, musí fanoušky doslova odhánět. Někteří z nich na něj mají navíc velmi prapodivné žádosti. Až to třiadvacetiletou anglickou hvězdu znepokojuje.

Pattison se prostě bojí fanatických fandů, kterým už splynula realita s filmovou fikcí a nejraději by se odstěhovali do světa Stmívání.

„Chtějí po mně, abych je kousnul nebo abych se dotknul jejich vlasů,“ vypráví Pattison o svých zkušenostech se slávou.

„Prostě bych nerad, aby mě někdo bodnul injekcí s HIV a nechci být ani zastřelen nebo ubodán,“ vážně se obává o svou bezpečnost.

„Na autogramiádu přišly dívky, které měly záměrně rozškrábaný krk a ukazovaly mi, jak krvácí. Vypadalo to, jako by to udělali pro mě. A já vůbec nevěděl, co jim mám říct. Možná 'Díky, holky?'“

Neúspěšný model

Herec na sebe také prozradil, že první pusu zažil ve dvanácti, ale s holkou chodil až v osmnácti. A hrozně se bál, že ho podvádí.

Rád vypráví i o svých začátcích coby model. Rychle vyrostl a vypadal jako dívka. Jistou dobu měl právě proto úspěch, jelikož tehdy frčel „hermafrodický“ zjev.

„Pak jsem se stal až příliš mužem, a nabídky najednou přestaly přicházet. Zažil jsem opravdu neúspěšnou kariéru modela,“ říká k tomu Robert.

Největší jeho vášní ale není ani modeling a překvapivě ani herectví. Je to muzika. „Co jsem vždycky opravdu chtěl dělat, je rapování. Ale nejsem na to ten pravý – nikoho nevystraším.“