Týden v Kouli: Pořád máme rádi rock´n´roll!

Hana-Slivova

Vítejte v Kostce! Slyšeli jste, že The Beatles jsou (konečně) slavnější než Ježíš? Jejich jméno si teď, po novém vydání kompletní diskografie, googluje nejvíc lidí na světě. Fandové All My Loving by tedy teoreticky čtenáře Bible mohli přeprat, kdyby na to přišlo. Ale proč se hned rvát, že ano. Je docela sympatické, že na planetě, kde se posledních sto let častěji než cokoliv jiného řeší zbraně, radary, ropa a nesnášenlivost fotbalových roadies, se shodneme na jedné pozitivní věci: Pořád máme rádi rock´n´roll.

Co máme na Kouli ještě rádi (a doufáme, že se to bude líbit i vám)?
Vypsanou fixu
. Úplně nejvíc tuhle punkrockovou kapelu z Pardubic poslouchá Jirka Vaněk, který už si brousí uši na dnešní křest povedené desky Klenot. Není ale sám. Protože víme o jeho fanouškovskémn postoji, poslali jsme na koncert ještě druhého redaktora, kritického Milana Janečka. O netradičním způsobu vydání Klenotu jsme už na Kouli psali, ve čtvrtek si přečtete také netradiční koncertní dvojrecenzi.

Poslechněte si Holku s lebkou od Vypsané fixy

IAMX. Projekt excentrického Chrise Cornera se už několikrát ukázal i v Česku, letos v říjnu přijedu znovu. Po telefonu Cornera vyzpovídá Štefan Titka a rozhovor si přečtete v pátek.  

Carrie a Charlotta v Sexu ve městě č. 2Sex ve městě. Dvojku. Tenhle sympatický newyorský seriál s Carrie, lovkyní mužů a chic novinářkou bude mít už druhé filmové pokračování. Na jedničce jsem oceňovala hlavně a) nenáročnost, b) krásné exteriéry, c) krásné oblečení.  Jak to vypadá s druhým dílem (jestliže se bude odehrávat v 80. letech, kdy se slavná seriálová čtyřka seznámila, pak to s tím krásným ohozem asi nebude tak horké) a kdy půjde do kin, o tom se rozepíše Štefan Titka v sobotu 26. září.

Kdo se ptá, jestli také nemáme rádi zpěvačky Whitney Houston, Colbie Caillat nebo kapelu Rybičky 48, respektive jejich nové desky, ten ať Kouli sleduje i v pátek, o víkendu a v pondělí.
Kromě toho se též ozví, čí hvězdné hlasy v budoucnu uslyší z českých rádií. Ne, nevěštíme z koule, i když papír na to máme. Jen pro vás stále sledujeme všechny díly Česko Slovenské SuperStar.

Hezký týden s Koulí
(a pusťte si na Musilinu The Beatles)!
hanas@koule.cz