Tým ČSFD natočil svůj první seriál, a to rovnou v Hollywoodu

Michaela Maršálová

ČSFD.cz přichází se svojí první filmovou / seriálovou tvorbou. Čtyřdílný seriál s názvem Exploring Movie Studios: Warner Bros. Studios je naprostou raritou a novinkou na českém internetovém poli a diváci si jeho epizody budou moci vychutnat v průběhu listopadu. Zakladatel portálu a také tvůrce seriálu, Martin Pomothy, se exkluzivně dostal s kamerou přímo do kalifornských Warner Bros. Studios, což běžně není možné, a získal tak unikátní záběry z tohoto studia, které je domovem například Batmana, Supermana či Wonder Woman.

Z původně zamýšleného úletu ve stylu youtuberských videí se vyklubal profesionální čtyřdílný seriál Exploring Movie Studios: Warner Bros. Studios, který bude v průběhu listopadu zveřejněn exkluzivně pouze na ČSFD.cz, a to při příležitosti uvedení filmu Liga spravedlnosti do českých kin, protože Warner Bros. Studios jsou domovem všech Batmobilů, Batpadů a původních kostýmů herců hrajících postavy DC Comics – od batmanovek
a Supermana, přes Sebevražedný oddíl až po Wonder Woman.

Seriál vznikal v dubnu 2017 a celé natáčení trvalo 5 hodin.  Do Los Angeles přijel Martin Pomothy s talentovaným kameramanem Danielem Bordovským. Na místě se shodou okolností seznámili s českou herečkou žijící trvale v Los Angeles, Terezou Srbovou, která nadšeně přijala účinkování v seriálu.

Tým pak doplnil druhý kameraman Chase DuBose. Rozpočet na celý seriál včetně postprodukce, kterou zajišťovala renomovaná agentura Manaworld Creative Production, dosáhl výše neuvěřitelných 80 000 korun.

„Je to náš první seriál realizovaný pro naše filmové fanoušky na ČSFD, do budoucna bychom chtěli určitě s vlastní tvorbou pokračovat a chystáme se navštívit také další filmová studia po světě,“ dodává Martin Pomothy, tvůrce seriálu.

 

Témata: