U2 slaví 20 let Achtung Baby a desku vydávají v luxusním provedení

Redakce

Kapela U2 slaví dvacáté výročí vydání desky Achtung Baby (1991) speciální reediční sadou. Fanoušci si tak mohou vybrat mezi jedním z pěti luxusních balení. Přečtěte si o nich na webu U2.

První verze ponese název Uber Deluxe Version a obsahovat bude šest desek včetně desky Achtung Baby a následné Zooropy (1993), B strany singlů, remixy, další předělávky skladeb, nevydaný materiál, DVD, všechny klipy z Achtung Baby, vinyl, 84stránkovou knížku, šestnáct "uměleckých tisků", nálepky, placky a sluneční brýle, které nosí frontman Bono.

Super Deluxe Edition obsahuje ta samá CD, 92stránkovou knihu (U2 zatím nevysvětlili, v čem přesně se její obsah liší od 84stránkové) a šestnáct obrázků.

Vinyl Box vydání nabízí čtyři LP, na nichž jsou mimo jiné remixy, B strany a 16stránkový booklet. Deluxe Edition obsahuje dvojCD s B stranami a raritami, nejobyčejnější Standard CD je pak pouhou reedicí Achtung Baby.

Na desce Achtung Baby vyšla kromě skladeb jako Even Better Than the Real Thing nebo Mysterious Ways i hitovka One. (sli)

U2 – One