UÁÁÁ! Děsivé příběhy, které se staly

Redakce

Život někdy píše opravdu neuvěřitelné příběhy. Následující tři příhody vás určitě nenechají chladnými. Příjemné počtení a až půjdete spát, dobrou noc!

  • Eskalátor smrti – Eskalátory jsou nedílnou součásti metra i většiny nákupních center. Jízda na nich může být někdy nebezpečná, zvlášť když člověk nedodržuje určitá pravidla, ale to, co se stalo 17. února 1982 v moskevském metru, se jen tak nevidí. Na jednom ze stupňů eskalátoru číslo čtyři byla závada. Kolem půl páté odpoledne se přetrhl řetěz eskalátoru a schody zrychlily. Lidé najednou začali padat jeden na druhého a zachvátila je panika. Někteří z nich se chtěli vyprostit pomocí pohyblivých madel, ta se pod jejich návalem zhroutila. Osm lidí zemřelo a skoro sto se jich zranilo.
  • Neteř – Je až hrůzné, jak mohou lidé ublížit svým blízkým. To je i příběh Sylvie Marie Likens. Rodiče Sylvii svěřili do péče její tetě Gertrudě Baniszewské. Rachitická stará žena dostávala panické záchvaty a trpěla depresemi. Svou neteř trápila, tyranizovala, mučila. Později dokonce se svými dětmi a jejich kamarády. Dívce na břicho pomocí jehly vyryli nápis ”Jsem prostitutka a jsem na to pyšná”. Na hrudník ji bylo vypáleno písmeno S. V roce 1965 Sylvie v důsledku krvácení do mozku, šoku a podvýživě zemřela.
  • Duch – Psal se rok 1976, kdy Allen Showery brutálním způsobem zavraždil Teresitu Basu, pracovnici v nemocnici. Ta se po roce vrátila na místo činu. Podle očitého svědka straší v salonku, chodí po chodbách a zpívá si. Zřejmě nenašla klid.

Máte rádi záhadná místa s ponurým osudem? Pak je Nimrod místo jako stvořené pro vás

Tajemná Praha – kde všude se můžete bát?