Úchvatné letní terasy: Na jaké byste chtěli odpočívat?

Redakce

Léto je pro mnohé z nás nejkrásnější období z celého roku. Milujeme příjemné večery plné hřejivých západů slunce. Z tohoto důvodu jsme se zaměřili na terasy, kde můžete strávit nádherné chvíle. Podívejte se na ty nejzajímavější.

Řecko: Santorini, Belvedere Suites Hotel. Ostrov Santorini se nachází na rozhraní Egejského a Krétského moře. Milují ho nejen celebrity, ale i my. Je to nadpozemské místo. Pyšní se mimo jiné tímto  luxusním čtyřhvězdičkovým hotelem s nádhernými apartmány, ve kterém se nachází i úžasná terasa s bazénem. Ta všem bere dech. Máte možnost z ní vidět okolí ostrova.

Izrael: Tel Aviv, Brown TLV Boutique Hotel. Terasa hotelu v Tel Avivu je umístěna na střeše. Slibuje všem dokonalý výhled na metropoli. Na tomto místě si užijete dokonalou atmosféru celého města.

Švýcarsko: Ženeva, Four Seasons Hotel des Bergues. Luxusní hotel Four Seasons leží na řece Rhona a nabízí opravdový skvost. Terasu s výhledem na řeku. Můžete si tu užít večery třeba se svou drahou polovičkou.

Španělsko: Barcelona, Mandarin Oriental. Barcelona je chloubou Katalánska a plná nekonečných možností. Naleznete tu historické památky spolu s bohatou kulturou. A k tomu nejlepší ubytovaní, které nabízí hotel Mandarin Oriental. V nejvyšším patře se nachází kouzelná terasa s bazénem a barem. Na tomto místě si můžete užít večer s příjemnou hudbou a výhledem na architekturu.

Spojené arabské emiráty: Abu Dhabi, Oasr Al Sarab Desert Resort. Nádherný a jedinečný pouštní resort vás nadchne. Terasa luxusního hotelu nabízí výhled do okolí. Ohromí vás i příjemná atmosféra, která se vám navždy zapíše do paměti. Toto místo rozhodně stojí za návštěvu.

Thajsko – Bangkok, Red Sky Bar – Centara Grand. Kromě toho, že V Bangkoku zažijete spoustu dobrodružství, můžete navštívit i velmi luxusní hotely. Spousta z nich nabízí jedinečný pohled hlavní město Thajska. Hotel Centara Grand se pyšní famózním barem Red Sky Bar a terasou. Ta vám nabídne luxus, o kterém jste doposud jen snili.

8 top destinací pro mladé: Sem musíte vyrazit, pokud ještě nepatříte do starého železa

8 důvodů, proč byste měli navštívit Portugalsko: Mořské exkurze vás nadchnou