Umělec tvoří přívěsky ve tvaru nedokonalých penisů

Redakce

Umělce Briana Frandsena vyděsila nedávno publikovaná studie, která se ptala žen, jak má vypadat dokonalý penis. V projektu I Dick You se zmíněný umělec snaží zdůraznit, že příroda "vyrábí" různé tvary.

Sbírá proto neprůměrné pyje z celého světa a tvoří podle nich kožené přívěsky na klíče. Pak je bude prodávat ve dvou velikostech – skutečné a zmenšené.

„Žijeme v době, v níž je fyzická dokonalost měřítkem, s nímž se každý srovnává, včetně tvaru a velikosti penisu. Péro je vzácně ukazováno na veřejnosti, a protože je dnes porno pro mladé může upřednostňováno při hodnocení svého penisu, toužím konfrontovat tuto tendenci a reagovat na toto tabu vytvořením nádherných kožených pér všech velikostí, barev a tvarů. Je to způsob, jak narušit představu o dokonalém penisu a konfrontovat pocit zahanbení, které mnozí muži kvůli svému penisu pociťují,“ uvedl Frandsen ke svému projektu I Dick You.

Frandsena inspirovala studie z Indiana University v Bloomingtonu, v níž ženy rozhodovaly o tom, co definuje dokonalý penis. A na prvním místě skončila „celková kosmetická vizáž“ penisu. Následuje úprava pubického ochlupení a průměr pyje.

5 věcí, které kluci nechtějí, abyste věděli o jejich penisu

Jak poznat velikost penisu, než vám ho ukáže?