Unikátní designová instalace nalákala gurua alternativní elektroniky Machinedruma

Redakce

I když měl Machinedrum napilno, stihl před svým setem navštívit zónu Absolut Colours. Ta patřila díky své unikátní designové instalaci s barem a optickým zrcadlovým efektem k nejvýraznějším místům celého festivalu.

Absolut přivezla na Colours of Ostrava ojedinělý koncept zóny. Barový stůl v podobě láhve se odrážel ve vztyčeném zrcadle a jeho odraz lákal k návštěvě i tanci.

Párty pulsovala zónou od soumraku do úsvitu díky náloži tanečních pecek Dj N’zyma a Earla. V nabídce baru bylo nachystáno 5 jednoduchých svěžích drinků, za které získali návštěvníci profesionální festivalový Absolut styling drahokamy a marblingem jako dárek.

V konceptu Absolut Colours se navíc uskutečnilo i jediné oficiální setkání interpreta s fanoušky a to gurua IDM (Intelligent Dance Music), house music, glitch hopu a alternativního hip-hopu Machinedruma. Travis Stewart, jak se americký hudební producent jmenuje vlastním jménem, si rád každý den zamedituje.

Pomáhá mu to odblokovat se a soustředit se. Z jeho setkání s fanoušky vznikly fotografie na polaroid, které hudebník na místě všem podepisoval.

Travis je na elektronické scéně už bezmála 20 let. Nové album Human Energy je v pořadí jeho druhá deska, která vyšla na prestižním labelu Ninja Tune.

Působil v New Yorku, ale pak se přesunul do Berlína za lepší situací pro profesionálního hudebníka. Na Colours of Ostrava vystoupil se svým live setem v sobotu v 01:45 ráno na electronic stage.

Jak si vyrobit peněženku z kazety, si vyzkoušela Klára Vytisková

Videorozhovor s Jaroslavem Smejkalem: Proč si nechal potetovat obličej?