United 5 bodují v Británii: Jejich hit je na 5. místě v tamních hitparádách!

Redakce

Chlapecká kapela United 5 přesouvá své české turné. I když měli celou šňůru zahájit křtem svého alba The first step již 16. září, svůj pomyslný první krůček budou muset odložit. A to kvůli pracovnímu přetížení členů kapely.

Fanoušci United 5, kteří na rekonvalescenci po velmi náročném britském turné potřebovali víc času, ale nemusí zoufat. Chlapců se totiž dočkají již 29. října v pražském Retro Music Hall. A právě tam chlapci svou prvotinu, kterou vydali 11. září, rovnou pokřtí.

„Na všech koncertech byla naprosto úžasná atmosféra už od prvních vteřin písničky. Největším hitem byla píseň Name in the sand, kterou angličtí fanoušci znají z anglických hitparád. Fanoušci tleskali do rytmu, pištěli a tančili po celou dobu našeho koncertu,“ sdělil manažer skupiny Rostislav Tomáš. Ten také prozradil, že se tento jejich hit umístil v prestižní britské hitparádě rovnou na 5. místě.

Nyní se ale pod vedením kreativního režiséra a choreografa Rostislava Šroma plně věnují nové show, kterou předvedou svým fanouškům během svého koncertního turné. A zatímco v Británii kluci projeli města Bristol, Weston, Super Mare, Swindom, Peterborough, Coventry, Dover, Kent, Londýn, Ware, Liverpool, Seaham a Birmingham, v rámci Československé tour navštíví Prahu, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, Brno, Ostravu a Bratislavu.

Témata:,