United Flavour dokončili desku, vyjde v únoru

Redakce

Kapela United Flavour hlásí dokončení nové desky, která by měla vyjít v únoru 2011. United Flavour na ní pracovali téměř rok a s finálními úpravami jí pomáhal zvukař, baskytarista a producent Derek Fevrier z Londýna, jenž pracuje například s Mad Professorem.
Ze čtyř měsíců nepřetržité práce ve studiu vzešlo 25 skladeb, z nichž United Flavour vyberou písničky na album. „Dotáhli jsme do konce všechny písničky, které jsme měli připravené, protože by byla škoda nevyužít jejich potenicál," vysvětluje bubeník Jaro. Na nahrávání nových skladeb se podílela téměř dvacítka hostujících zpěváků a muzikantů z Česka, Evropy a Jamajky, mezi nimiž jsou převážně nové tváře, které kapela potkala během četných vystoupení na festivalech nebo v rámci vedlejšího projektu doprovodné skupiny Flavour Band. Album bude podle kapely stylově pestré a zpěvačka Carmen se na něm předsatví v nečekané hlasové poloze.  
Kde na podzim slyšet United Flavour: 20. 11. Jablonec (Woko klub), 24. 11. Praha (Tesla arena, T-music 4v1), 25. 11. Brno (Metro Music Bar), 26. 11. Bratislava (Majestic Music Club) (sli)

Poslechněte si United Flavour