United Flavour slaví deset let klipem a podzimní koncertní šňůrou

Redakce

Kosmopolitní kapela United Flavour vyjede na turné k deseti letům existence. Šnůra osmi koncertů odstartuje 8. listopadu v Jablonci a skončí 13. prosince v Bratislavě.

Na turné bude hrát písničky z obou desek Unity a Attitude, fanouškům ale naservíruje i zbrusu nové skladby, které připravuje na třetí studiovku. S sebou bere poprvé i doprovodné vokalistky.

Poslechněte si United Flavour v Youradiu

„Vždycky jsem chtěla mít doprovodné vokály, protože díky nim mnohem více vyniknou melodie písniček. Letos v březnu jsme v rámci vzpomínkového koncertu na Boba Marleyho udělali speciální akustický set s doprovodnými vokály a skvěle to fungovalo. Moc se těším, až si užiju celou kapelu a vokalistky dohromady,“ říká zpěvačka Carmen. O doprovodné vokály se postarají členky skupiny Gapeels, jež zároveň vystoupí na celém turné jako předkapela za doprovodu muzikantů Flavour. Na repertoáru budou mít převážně autorské skladby z připravované desky, která vzniká pod dohledem basisty United Flavour Djeie.

Termíny turné

8. 11. Jablonec, Klub Woko, 14. 11. Náchod, Fun Club Bazzen, 25. 11. Brno, Metro Music Bar, 26. 11. Olomouc, U-klub, 28. 11. Plzeň, Buena Vista Club, 9. 12. Praha, Lucerna Music Bar, 12. 12. Ostrava, Marley club, 13. 12. Bratislava, Batelier

Společně s daty klubového turné zveřejnili United Flavour i nový videoklip k písni Attitude. Ve videu účinkuje také jamajské dancehallové trio Ward 21. (sli)