Užijte si mejdan s Pražskou klubovou nocí (a pomožte dobré věci)

Hana-Slivova

Ve čtvrtek a v pátek 8. a 9. října se bude v Praze kombinovat příjemné s užitečným. Výtěžek druhého ročníku Pražské klubové noci, v rámci které se představí 32 kapel, půjde totiž na podporu seniorského Domova Sue Ryder. Organizátopři akce vzkazují: Přijďte si s námi letos opět užít mejdan, ze kterého budete odcházet přinejmenším s dobrým pocitem.

Pražská klubová nocV devatenácti nejlepších klubech v Praze proběhne 8. a 9. října se bude hrát pod hlavičkou Pražské klubové noci. O co jde?
32 kapel, mezi kterými nebudou chybět Toxique, Navigators, Niceland, Chinaski nebo NightWork, zahraje v rámi jednoho unikátního projektu. Cílem akce je poukázat na to, že svět mladých a starých lidí nemusí být nutně úplně jinde: peníze ze vstupného totiž poputují do Domova Sue Ryder, který se stará o seniory.
"Tento jedinečný projekt pomůže pokrýt část z 4,2 milionů korun, které dosud chybějí na zajištění péče o klienty do konce roku. Protože je Sue Ryder nestátní neziskovka, je závislá na nejistých zdrojích, například grantech. Příjmy od klientů pokryjí totiž asi jen polovinu nákladů," vysvětluje důvod spolupráce jeden z organizátorů Pražské klubové noci Ondřej Kuchař.

Kompletní program Pražské klubové novi najdete tady

Klubovou noc odstartují zítra, tedy ve čtvrtek 8. října, pražští Toxique, kteřá v Lucerna Music Baru pokřtí nové DVD I Like My Sofa. Spolu s nimi si zahrají Navigators.

Poslechněte si Toxique

Tipy Koule.cz pro Pražskou klubovou noc
8.10.
Lucerna Music Bar
/21:00: Toxique, Navigators
9.10.
XT3
/19:30: Secret Life, Niceland, Jana Lota, Eastpark
La Fabrika
/21:30: NightWork, Photolab

Témata: