V anglickém X Factoru kvičí modelky a „rapují“ drzí teenageři


V Anglii probíhá šestá řada The X Factoru, který u nás při své premiéře v roce 2008 vyhrál Jiří Zonyga. A jak to jde za kanálem? Podívejte se na povedené zpěváky a "skupiny" - někteří  zpívají skvěle, i když na to z počátku nevypadají. Jiní naopak potvrdili své  podivné, legrační nebo neuctivé chování tím, že nepředvedou nic.

Oprsklá teenagerovská trojka Triple Trouble

Šestnáctiletý  Kyle Campbell „zpívá“ písničku od porotkyně Cheryl Cole. A vtipkuje s celou porotou. Například na otázku, jestli má doma nějaká zvířátka, nejdřív odpoví, že má s sebou maminku.

Devatenáctiletá Stacey Soloman vypadá nejdřív hodně bláznivě a nervózně a na dotaz, jestli ji přišli podpořit přátelé, odpovídá překotně: „Ne, totiž ano“. Hit What a Wonderfull World ale vystřihne skvěle a porotci se přiznávají, že takový výkon nečekali ani náhodou.

http://www.youtube.com/watch?v=Uz0GOlLoeBQ

Dvě modelky, které se za účelem rozjetí pěvecké kariéry pojmenovaly The Dreamgirls, se rozhodly, že modelingové molo je už nebaví. Rády by se naopak staly zpěvačkami, a tak se přihlásily do X Factoru. Porotě zakvičely písničku  Angels od Robbieho Williamse. Dobře myšlený komentář poroty (vypadáte skvěle, ale bylo to celé hrozně falešně, zůstaňte raději u modelingu) nesly hodně těžce.

Osmnáctiletý sympaťák Joseph McElderry zazpíval skvěle těžkou písničku. Joeova rodina byla naměkko.

Poslechněte si písničku I Don´t Want To Talk About It (a příběh) Daryla Markhama, který se hlásil do soutěže už loni, ale nemohl dorazit, protože svědčil bratrovi na svatbě. Bratr  ovšem šest týdnů po svatbě zemřel, lékaři mu objevili rakovinu plic. Zůstal po něm devítiletý syn, který Daryla doprovázel ve studiu. Slzy dojetí tekly všem.

http://www.youtube.com/watch?v=slo7Fsgm4bk