V čem jste ve vztahu podle horoskopu nejotravnější?

Pavla Gabrhelíková

Každý z nás je v něčem na pěst. Často dokonce tak moc, že si tím pokazíme nadějný vztah. Jaké problémy podle horoskopu provázejí vás?

 1. Beran. Když se zamilujete, zvednete zároveň obranné štíty, aby vám náhodou někdo neublížil. Ostentativně se oháníte svou nezávislostí tak dlouho, až protějšek definitivně odradíte. Není nic špatného na tom mít občas srdce na dlani, milí Berani. Když budete s tím správným člověkem, můžete být nezávislí a zároveň ve spokojeném vztahu.
 2. Býk. Vyžadujete, aby se k vám protějšek po pěti letech vztahu choval stejně jako v prvních měsích. Jenže to jednoduše nejde. Na druhou stranu, s tím správným člověkem bude stačit, abyste si vyměnili jediný pohled, a hned budete vědět, že jste pro něj jediní. Pokud ale ztrácíte čas s někým, s kým to tak necítíte, jak máte potkat toho pravého?
 3. Blíženec. V lásce máte často tendenci se začít nudit a odkopnout protějšek ještě předtím, než vám stihne dokázat, jaká je s ním zábava. Pokud v tom budete pokračovat, zůstanete sami ještě pěkně dlouho. Navíc máte bytostný problém přizpůsobovat se někomu jinému. Ale dá se vychytat určitá rovnováha – můžete být sami sebou, a přitom svým chováním nikomu neubližovat.
 4. Rak. Asi vám neprozradíme nic nového, když řekneme, že vaše přecitlivělost vám umí ve vztazích pěkně zavařit. Neustále všechno rozebíráte ze všech stran a ve všech činech milované osoby spatřujete nějaké nebezpečí. Jakmile nad vámi vaše nejistota přebere moc, má s vámi problém vydržet i ten nejtrpělivější člověk. Pokud si budete pořád všechno takhle brát, každý od vás nakonec uteče.
 5. Lev. Vy jste prostě včelí královny. Dokonce ani zamilovanost není schopná vás donutit sesednout z trůnu. Neustále máte pocit, že se všechno točí kolem vás a o všem musíte rozhodovat. Máme pro vás nepříjemnou zprávu: Ve vztahu jste dva a záleží na názorech, přáních a touhách vás obou. Jste taky jenom člověk. Zkuste někdy ustoupit. Hned se s vámi bude žít lépe.
 6. Panna. I když jste pevní a zásadoví, ve vztahu máte tendenci úplně otočit. Rozpustíte se do druhé osoby a necháte ji kočírovat celý vztah. I když jste nespokojení, stejně raději mlčíte a stavíte se do role trpitele. Potřebujete komunikovat, Panny! To je ve vztahu klíčové!
 7. Váhy. Když vás něco vyhodí z konceptu, dokážete být pěkně náladoví. Jenže partner vašim skokům v náladách a hledání ztracené rovnováhy nerozumí! Zkuste mu alespoň trochu vysvětlit, jak se cítíte. Aspoň pak lépe pochopí, že v jednu vteřinu rozbíjíte o zem talíře a druhou šťastně tančíte po pokoji.
 8. Štír. Když jste zamilovaní, začnete okamžitě příšerně žárlit. Jenomže dřív nebo později na to skutečně dojedete. Děláte ze svých partnerů pupek světa a nic jiného vás nezajímá. To je ale pro druhé velmi psychicky náročné! Proto je dost možné, že se vám pak raději začnou vzdalovat. Zkuste prostě věřit a nezapomínat žít svůj život.
 9. Střelec. Jste velmi přelétaví a neustále vyhledáváte nějaké dobrodružství, bohužel často i to sexuální. Vždycky vás bude zajímat, jestli náhodou není za plotem tráva zelenější. Zkuste své touhy po senzacích raději otisknout do lásky – najděte si partnera, který má aktivní životní styl. Pak se vyhnete ničivé rutině a vydržíte s jedním partnerem.
 10. Kozoroh. Nesnášíte, když se máte otevřít cizím lidem, zároveň ale v životě potřebujete samé hluboké vztahy. Ale když se zamilujete, tohle přestane být pravda a vy se najednou otevřete a sdílíte s druhým úplně vše. Jenže jakmile vyložíte karty na stůl, stavidla se zase uzavřou a vy pak doma raději udržujete napjatý klid, než abyste komunikovali a řekli, co vás trápí.
 11. Vodnář. Jakmile se vzpamatujete z rozchodu, máte tendenci začít si s první osobou, která se vám připlete do cesty. Když se totiž rozhodnete zamilovat, chcete to prostě hned, a už je vám víceméně jedno, na koho to padne. Jenže pak časem zjišťujete, že to možná nebyl tak úplně dobrý nápad. Nechcete si dát příště raději na čas?
 12. Ryby. V lásce máte tendenci všechno přehánět a přehnaně analyzovat. Snažíte se vyčíst neexistující informace ze všeho, co partner dělá nebo říká. Váš mozek se pak zahltí negativními myšlenkami, upadnete do deprese a jen děsíte nic netušící protějšek. Ryby, přestaňte tak moc přemýšlet! Váš milostný život bude mnohem snazší.