V novém Sexu ve městě se ukáže i Miley Cyrus. Možná…

Stefan-Titka

Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda – ženy je obdivovaly, muži milovali. V roce 2008 se tyhle newyorské divy spolu se svými životními peripetiemi dostaly ve stejnojmenném filmu i na filmová plátna. Příští rok přijde Sex ve městě s druhým dílem - a znovu téměř v plné herecké sestavě. Jak je natáčení daleko?

Bude se Samantha v Sexu ve městě  vdávat? Kdo ví, počkejme si na jaro příštího roku. Vrací se Sarah Jessica Parker jako novinářka Carrie Bradshaw a spolu s ní i její „nejlepší kamarádky“ Kim Cattrall (Samantha Jones), Kristin Davis (Charlotte York) a Cynthia Nixon (Miranda Hobbes). Samozřejmě, že tvůrci nezapomínají ani na něžné pohlaví, a tak ženy budou moci jihnout při pohledu na Pana Božského (Chris Noth), Steva (David Eigenberg) nebo Harryho (Evan Handler).

Natáčet se začalo teprve 1. září 2009 jak jinak než v New Yorku, který je se seriálem a teď už i s filmy nerozlučně spjat. Za kameru se postavil znovu Michael Patrick King, mající na svědomí už předchozí film. I tentokrát si sám napsal i scénář. „Jsme vážně nadšení, že máme tu možnost pokračovat ve vyprávění příběhů těchto čtyř ikon – Carrie, Mirandy, Charlotty a Samanthy,“ svěřuje se King. „Uděláme, co bude v našich silách, abychom pobavili naše fanoušky, kteří nás podporovali při prvním filmu.“

Čemu uvěřit?
O příběhu se toho zatím moc neví, a to, co prosákne na internet v podobě fotek nebo „zaručených“ informací, může být stejně tak dobře jen další kamufláž tvůrců. Záleží tedy jen na nás, jestli například uvěříme, že se Samantha v dalším seriálu vdá. Při natáčení prvního dílu se totiž úniku informací báli tvůrci natolik, že hercům a komparzu některé scény prezentovali jako „snové scény“, aby je zmátli. Necháme tedy na vás, jestli těmto dvěma fotografiím Kim Cattrallové ve svatebním, jež se dostaly na internet z placu minulý týden, chcete nebo nechcete věřit. Stejně tak jsou na zvážení informace, podle kterých by si ve filmu měly zahrát teenage hvězdička Miley Cyrus jako mladá verze Carrie a také zpěvačka Victorie Beckham.

Podívejte se na ukázky z prvního dílu seriálu

Světová premiéra je plánována na 28.5. 2010. V Čechách se o sexu, promiskuitě a ženských fantaziích začne znovu mluvit o pár dní později – 3. června 2010. Tak uvidíme, s jakou se děvčata potáží u diváků tentokrát. Minule jim to celkem vyšlo.