V pondělí dorazí do Prahy Backstreet Boys

Lubos-Prochazka

Jeden z nejpopulárnějších boybandů 90. let, američtí Backstreet Boys, vystoupí v pondělí 30. listopadu vůbec poprvé v Česku. Místem jejich diskohrátek bude pražská O2 arena. V Praze se představí v rámci evropského turné.

Back Street BoysKapela do Česka přiváží novou deskou This Is Us, která obsahuje 11 skladeb a navazuje na alba Never Gone (2005) a Unbreakable (2007). Lístků na koncert Backstreet Boys ve vysočanské O2 areně je v prodeji stále dost. I přesto, že pořadatelé zmenšili plochu, na níž bude koncert probíhat, na polovinu arény. Vyprodané jsou zatím jen nejlevnější vstupenky za 690 Kč.

Kluci, kteří se sešli na konkurzu
Backstreet Boys vytvořil americký obchodník Lou Pearlman, kterého inspiroval úspěch New Kids on the Block na konci 80. let. Po řadě konkurzů v letech 1992 a 1993 vybral tři chlapce. Těmi byli AJ Mclean, Nick Carter a Howie Dorough. Kapelu na pětici doplnili Kevin Richardson a jeho bratranec Brian Littrell.
Znovuzrození kapely se ovšem už nezúčastnil Kevin Richardson, který další spolupráci odmítl. Kapela se tak v Praze představí jen ve čtyřech.

Přečtěte si recenzi Varování Koule.cz: Noví Backstreet Boys můžou rozbít váš počítač

Podívejte se na Backstreet Boys a jejich legendární klip Everybody:

Backstreet Boys (USA)
Kde: O2 arena, Praha 9 – Vysočany
Kdy: 30. listopadu
Čas: 20:00
Vstup: 990 Kč – stání u pódia, 790 Kč – stání, 1090 Kč – 1. kategorie,  890 Kč – 2. kategorie (v síti Sazkaticket)

Témata: