V Praze otevírá první nevěstinec s realistickými silikonovými pannami

mim

Nevěstinec s erotickými pannami, první svého druhu v České republice, se otevře ve středu v Praze. Sídlit bude v centru hlavního města a otevřeno bude mít denně od 9 do 22 hodin. Klient bude mít na výběr ze dvou erotických panen a erotický zážitek si může pořídit již za 1 200 korun. Podnik má velké vize pro celou Evropu.

Prahu čeká sexuální revoluce. Zatímco u nás jde o novinku, v zahraničí, a to i Evropě, je tento trend rozšířený. V Barceloně, Amsterdamu, ale i sousedním Německu, se pro některé klienty stávají „ultrarealistické“ silikonové panny atraktivnějšími než reálné ženy. V Japonsku se silikonové panny (neboli real dolls) stávají rovnocennými partnerkami, v našem prostředí je zatím vidí pražský podnik Naughty Harbor jako sofistikovanější erotickou pomůcku.

Přístav pro fantasii bez hranic

Nový pražský podnik bude doslova přístavem pro osamělé duše, ostýchavé stydlivé partnery nebo řešením potlačovaných fantasií. Pro některé páry možná i přípustnou nevěrou a cestou, jak zachránit uvadající manželství.

Naughty Harbor zatím nabízí na výběr ze dvou erotických panen. Každá z krásek má své jméno, jsou různých výšek, barvy vlasů a tělesných proporcí. Klient si tak může vybrat mezi drobnou zrzkou Rebeccou nebo tmavovlasou Yasmine s velkým poprsím.  Za půl hodiny s real doll zaplatí klient 1 200 korun, za celou hodinu potom 1 900 korun. V prostředí luxusního pokoje může během té doby zažít jeden, či více erotických zážitků. Jakým způsobem dojde k uspokojení, je na něm.

Praha má být jen začátek

Naughty Harbor mají postupem času v plánu otevřít i několik dalších podniků, které by zároveň sloužily jako showroom pro případnou koupi silikonové panny. Jedná se o poměrně drahý produkt od 30 000 korun do 150 000 korun, proto si bude moci zákazník pannu nejprve vyzkoušet.

Součástí webu bude i e‑shop. Noční podnik má ambice stát se největší sítí podniků s pronájmem erotických panen a zároveň maloobchodním prodejcem nejen v Čechách ale i Evropě. Vize zakladatelů je optimistická a očekávají, že klientů bude přibývat. Zároveň už teď plánují své vlastní a zcela revoluční služby.