V SuperStar dozpívala nepopulární Ištvancová, skončila i skromná Konvičková

Lubos-Prochazka

Druhé finálové kolo se stalo konečnou pro Slovenku Paulínu Ištvancovou. Nečekaně vypadla i Češka Markéta Konvičková, která patří v závěrečné fázi soutěže spíš k lepším zpěvákům. V soutěži, která pokračuje opět v neděli, tak zůstává 5 Čechů a 3 Slováci.

Celá porota (a spolu s ní kartářky, odborníci i většina diváků) konec Paulíny Ištvancové v Česko Slovenské SuperStar očekávala. S výsledkem byla spokojena i řada diváků v sále, kteří křičeli radostí, až je moderátorka Adela Banášová musela okřiknout.

Na vyřazování z druhého finále se podívejte tady

Paulíně k postupu nepomohlo ani to, že během nedělního přenosu oznámila, že jí zemřela babička. Tuto zprávu, která vůči ostatním soutěžícím nebyla úplně fér, sdělila po nepovedené písničce Valerie od Amy Winehouse. "Jsem trochu ráda, že končím, hlavně kvůli novinářům. A doufám, že se bude Daře dobře spát," prohlásila jen s mírným náznakem slz v očích neoblíbená Slovenka a zazpívala Valerii na rozloučenou. Jen pro upřesnění – bulvár v posledních týdnech informoval, že Vypadla i dobrá zpěvačka Markéta KonvičkováPaulínu drží v soutěži SMSkami zuby nehty její vlivný otec, který se údajně zná s moderátorkou Adelou Banášovou. A slova na adresu porotkyně Dary Rolins? To si zřejmě budou muset dívky vyříkat mezi čtyřma očima, vypadá to ale, že se prostě nemusí. Svědčily o tom i výrazy v Dařině tváři během Paulínina vyřazování.

S Konvičkovou čekali Lacho, Bagárová a Cristovao
V "čekárně", tedy v místě, kde se čeká na případný postup, si tentokrát několik minut vytrpěli Monika Bagárová, Denis Lacho, Ben Cristovao a Markéta Konvičková. Jako poslední pak během vyřazování zůstali na pódiu Denis a Markéta. Oba si mysleli, že určitě vypadnou, ale nakonec si smutnou zprávu o konci v soutěži vyslechla blondýnka z Česka, která ve včerejším finále solidně zazpívala píseň od Shirley BasseyWhere Do I Begin. "Já jsem to věděla, život nekončí, jedeme dál. Moc vám všem děkuju," prohlásila Markéta se slzami v očích a loučila se svou poslední písní, kterou zazpívala roztřeseným hlasem. Vyřazení 15leté Češky nikdo z porotců netipoval. Zaznívala spíše jména Miro Šmajda nebo Ben Cristovao.

Třetí finálové kolo Česko Slovenské SuperStar bude věnované písním Michaela Jacksona a Madonny. V neděli ho pro vás jako vždy budeme na Kouli sledovat.