Václav Neckář vydá na konci dubna album Dobrý časy

Redakce

Pro fanoušky hitovky Půlnoční, která letos uspěla i na Cenách Anděl, máme dobrou zprávu: Skladba vyjde spolu s dalšími devíti skladbami na albu Dobrý časy, které pro Václava Neckáře skládá Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth. Hudba je z dílny obou pánů, o texty se postaral výhradně Jaromír Švejdík, společné jsou aranže. Album vyjde na přelomu dubna a května.

Na albu se také objeví řada hostů, vedle Jaromíra a Dušana (zpěvy, piana, kytary či perkuse) to bude Jan Neckář, Lenka Dusilová, Luboš Novotný, Viktor Ekrt a Filip Nebřenský z Hm… nebo pěvecký sbor Doubravánek. Rozmanitý instrumentář proto zahrnuje také banjo, flétnu, violoncello, cembalo, trubku, vibrafon nebo housle.

Vedle Půlnoční tu uslyšíte třeba také hledání Tajemství se smíšeným sborem Doubravánek nebo hospodský šlágr Na Rafandě s Lenkou Dusilovou.

Na konci března bude k dispozici první singl, jenž natáčí Tomáš Luňák, režisér Aloise Nebela anebo klipu k Plůlnoční. Koncerty k desce poběží v květnu a červnu. (sli)

Seznam písní na albu:
Tajemství, Noční vlaky, Dobrý časy (Bejvávalo), Tohle není píseň o lásce, Hledal jsme Tě, Pane, Ráno, Rybník, Na Rafandě, Čaroděj, Půlnoční (se skupinou Umakart)