Valentýnská mánie: Nejlepší filmové PUSY. Top 10

Redakce

Přitulit se na Valentýna u romantického filmu je asi tak to nejlepší, co můžete s tímhle svátkem udělat. Když to pak přeroste v kvalitní muchlovačku, dá se ten večer považovat za velmi úspěšný, navnaďte se tedy tím, že si pustíte některý z deseti snímků, ve kterých jsou podle nás ty nejlepší filmové polibky. Souhlasíte s naším výběrem?

 1. Ron a Hermiona ve druhé části Harryho Pottera a Relikvií smrti
  V knížce taková scéna není, ale právě nenásilná vlastní invence režiséra je to, co dělá poslední díly HP tak super. Tenze mezi Ronem a Hermionou trvala roky a jejich vášnivá mokrá pusa v Tajemné komnatě je dlouho očekáváným vyvrcholením, při kterém srdce fanouškovo prostě zaplesá!
 2. Noah a Allie v Zápisníku jedné lásky
  Ten asi nejromantičtější film na světě nutně potřebuje obsahovat silný polibek. Ten mezi Ryanem Goslingem a Rachel McAdams, pochopitelně v dešti a po letech odloučení, je hodně žhavý. A protože herci se do sebe zamilovali i ve skutečném životě, když pak za filmovou hubičku dostali cenu, s chutí ji znovu sehráli přímo na pódiu. To bylo pozdvižení!
 3. Bridget a Mark v Deníku Bridget Jones
  Už to skoro vypadá, že to té naešťastné Bridget s dokonalým panem Darcym nevyjde, naštěstí je to happy end. Na zasněžené ulici a v úplně malilinkatých kalhotkách!
 4. Rose a Jack v Titanicu
  Tady asi vážně netřeba cokoliv dodávat…
 5. Edward a Kim ve Střihorukém Edwardovi
  Dojemný filmový příběh Tima Burtona s okouzlujícím Johnnym Deppem v hlavní roli je tak trochu variací na Krásku a zvíře. Když Kim (Winona Ryder) konečně políbí chudáka Edwarda a zašeptá mu, že ho miluje, jemu sice zázračně nenarostou ruce, ale dodá mu to úplně novou životní sílu. Kvalitní hudlan prostě dokáže neskutečné věci.
 6. Vada a Thomas v Mojí první lásce
  Na první dětskou pusu vzpomínáme asi všichni s rozněžnělou nostalgií, tenhle film k tomu ale kvůli tragickému konci přidává ještě hektolitry slz. Nemůžeme o tom ani psát, aby nás to nedojímalo!
 7. Anastasia a Christian v 50 odstínech šedi
  Je to sice hrozná blbost a sado-maso v podání Jamieho Dornana a Dakoty Johnson nemá s tím ze skutečného života nic společného, oba hlavní představitelé jsou ale dost sexy a jejich líbačky vypadají zkrátka skvěle.
 8. Vivian a Edward v Pretty Woman
  Ano, máme na mysli ten zásadní polibek, první polibek na ústa, který prozradí, že Viv se do pohledného milionáře až po uši zamilovala. 
 9. Holly a Paul ve Snídani u Tiffanyho
  Úplný závěr filmové klasiky s Audrey Hpeburn. Když její Holly odmítá lásku a naštvaně vyhodí kočku z taxíku, jeden skoro nedoufá, že to dopadne dobře. Kráska naštěstí ale vyběhne na ulici a po své kočce se začne starostlivě hánět. Nejen, že ji nakonec najde, zároveň se ale poddá citům spisovatele Paula.
 10. Mary-Jane a Peter ve Spider Manovi
  Poslední kultovní polibek je jednoznačně v prvním díle Spider Mana. Tobey Maguire v superhrdinském kostýmu a zavěšený hlavou dolů nechá svou milou Mary Jane stáhnout jen tolik masky, aby ho nepoznala, ale zároveň se k němu mohla přicucnout. Jestli líbání maskovaných cizinců na ulici působí výchovně, to necháme stranou…

10 zajímavostí, které pravděpodobně nevíte o filmu Pulp Fiction

Trable s natáčením Sex ve městě. Která herečka dělá problémy?