Valentýnský speciál: Hvězdné lásky, o kterých jste ani nevěděli

sindlauerovamarta

Některé slavné osobnosti k sobě prostě patří (kdyby se rozešli například Beyoncé a Jay-Z, zeměkoule by se určitě vychýlila z osy). My si ovšem popovídáme o láskách, o kterých dnes možná uslyšíte poprvé.

Cher + Tom Cruise

„Byla jsem do něj blázen, “ zasnila se Cher během show Oprah Winfrey. Mluvila o Tomu Cruisovi. Dokonce ho umístila na seznam pěti nejlepších milenců. Potkali se v dalekém roce 1985 a byla to láska na první pohled. Šestnáctiletý věkový rozdíl nehrál absolutně žádnou roli a pár spolu žil velmi šťastně mnoho měsíců, než si Cruise našel věkově o něco bližší partnerku Mimi Rogers, kterou si později také vzal. Jediné dostupné foto páru pochází z ceremonie z Bílého domu, kdy oba dostali speciální ocenění pro charitativní činnost z rukou první dámy Nancy Reagan.

Heidi Klum + Anthony Kiedis

Někteří po rozvodu truchlí a uzavírají se před celým světem, jiní se ženou do dalšího vztahu. A doufají, že tentokrát jim to vyjde. Topmodelka Heidi Klum se zrovna rozvedla s hercem Ricem Pipinem a sáhla po leaderovi Red Hot Chilli Peppers Anthony Kiedisovi, o jehož promiskuitě si povídají i krtci ve svých norách. Ale zase to nebylo ono, brzo se rozešli. Heidi se nicméně randění s muzikanty zalíbilo natolik, že si jednoho i vzala. Seala. A pak se zase rozvedla.

Justin Timberlake + Fergie

Justin Timberlake se v minulosti docela často uchyloval k ženám starším, než je on sám. Se známou lovkyní muzikantů, herečkou Cameron Diaz, brázdil tento svět ruku v ruce po čtyři roky a rozešli se kvůli Justinově matce, která nesnesla pomyšlení, že by její vnoučata měla tak starou mámu. Jeho záliba ve zkušených partnerkách byla ale patrná už během jeho dospívání. V roce 1998 se zakoukal do Stacy Ferguson. Jemu bylo šestnáct, jí třiadvacet a oba je čekala velká budoucnost. Stacy později přijala jméno Fergie a proslavila se v uskupení The Black Eyed Peas, Justin zase rozjížděl kariéru v ´N sync a pak se stal úspěšným sólovým zpěvákem. O své lásce dodnes neradi mluví a považují ji spíše za krátkodobé poblouznění. „Stejně už byl celý blázen do Britney,“ mávla rukou Fergie. 

Mariah Carey + Eminem

Zaplést se s králém bílého rapu Eminemem, to není jako vyrazit na rendez-vous s Pepou z Horních Počernic. „On si asi myslel, že když jsem si s ním párkrát vyšla, že s ním automaticky chodím!“ rozčilovala se Mariah Carey, když ji Marshall Mathers několikrát zmínil ve svých písních (a ne zrovna v lichotivém stylu). Jako silná osobnost se ale Carey nenechala rozhodit a Eminemovi podobnou kartou oplácela: dělala si z něho ptáky během svých koncertů,  jeho zvláštní chování neopomněla zmínit v četných talk-shows. Rapper se zase navážel do zpěvaččina manžela Nicka Cannona. Ale nejraději jí vyhrožoval tím, že zveřejní její zprávy a telefonáty. Hrozně romantické.  

Renée Zellweger + Jack White

Potkali se během natáčení filmu Návrat do Cold Mouintain v Rumunsku. „Jack je naprosto výjimečná, neuvěřitelně talentovaná osobnost. Jeho hudbu jsem milovala dávno předtím, než jsem ho potkala. A vždycky, když jeho práci slyším, chce se mi plakat. Je to tak čisté, tak silné,“ rozplývala se nad Jackem Whitem oscarová herečka Renée Zellweger. Jenže pak přišlo natáčení další části příběhu o Bridget Jonesové a Zellweger – kromě toho, že musela rychle přibrat – začala vést dost nezdravý život a chvilky strávené s Jackem se postupně krátily. White ztratil inspiraci a pár se po téměr dvou letech rozešel.

Cameron Diaz + Jared Leto

O vztahu Cameron Diaz a potetovaného drsňáka Benjiho Maddena z kalifornské kapely Good Charlotte si sice vědělo, ale nikdo nepředpokládal, že by to ti dva dotáhli až do svatby, která se nečekaně uskutečnila začátkem letošního roku. Držme palce, ať jim to klapne. Během obřadu se totiž zakutálel pod židle snubní prsten, což je po staletí považováno za špatné znamení. Pár let zpátky měla Cameron pro sebe chlápka, s nímž také na svatbu málem došlo, a ze kterého nyní omdlévá polovina dívenek na Zemi. Byl to Jared Leto, tehdy v podstatě nováček filmového průmyslu. Milenci byli více než tři roky, ale Jared žárlil na úspěšnou hereckou kariéru Cameron a kromě toho nesdílel její nadšení pro večírky a dovádění do ranních hodin, které o mnoho let později radikálně zavrhla a dokonce napsala o své osobnostní proměně knihu.

St. Vincent + Carrie Brownstein

O čerstvé držitelce Grammy St. Vincent a jejích láskách se neví prakticky nic. Svérázná umělkyně považuje za největší lásku svého života kytaru a o lásce má podobné mínění jako kdysi David Bowie: je jedno, koho nebo co milujete, hlavně když vás to naplňuje. A hlavním životním krédem je pro ni freudovsky laděná věta „lidská sexualita je proměnlivá“. S nikým ale není tak často viděna jako s Carrie Brownstein, americkou bisexuální hudebnicí a členkou vynikající rockové kapely Sleater-Kinney. Už pěknou řádku let spolu chodí na všechny večírky, sportovní akce a nákupní pochůzky, ale na jakékoli projevy blízkosti si dávají pozor. Jenže jak říkal Walther Von Der Vegelweide: lásku a kašel neutajíš.

Jessica Origliasso + Billy Corgan

Se svou orientací to nemá úplně jasné ani o minutu mladší dvojče australských popařek The Veronicas. Jessica Origliasso se nikdy netajila tím, že chodila s proslulou australskou modelkou a moderátorkou Ruby Rose. Pro Jessicu to zřejmě byla hořká zkušenost, neboť všichni její následující partneři už byli muži. A ten nejznámější z nich byl holohlavec Billy Corgan, frontman The Smashing Pumpkins. Kromě toho, že byl o sedmnáct let starší, byl i skoro o tři hlavy vyšší a dvojce tak působila docela komicky, ale klapalo to. Pár tvořili více než dva roky a za rozchodem stála mimo časovou vytíženost prý i obrovská sesterská láska dvojčat. „Měl jsem dost často vážně strach, že mě Lisa (druhé dvojče) zabije, když něco s Jess podělám,“ smál se Corgan.

Nakonec tu máme takové povzbuzení pro ty, kdo den svatého Valentýna ignorují (Rihanna, Hugh Grant, Oprah Winfrey, Jessie J, Madonna, Sheryl Crow…) Pokud vás trápí, že nemáte svátek zamilovaných s kým slavit, zaspěte ho. Sobota se na to n a š t ě s t í docela hodí.

 

 

Témata: