Vánoční ozdobičky trochu jinak aneb ozdobte i sebe

Lucie Bryndová

Štědrý den se pomalu blíží. Den plný dobrého jídla, pití, krásných pohádek. Den, kdy se všechny dětské oči rozzáří pohledem na nádherně nazdobený vánoční stromeček plný světélek a na dárečky, které leží pod ním a které jim nadělil Ježíšek. Vy ale můžete nazdobit kromě stromečku také samy sebe, milé dámy, a potěšit tak oko svých protějšků. Čím jim uděláte největší radost?

  • Sexy šatičky. Chystáte se strávit letošní Vánoce ve dvou? Nemusíte chodit nikam ven, abyste se mohla krásně svátečně obléknout. Zapátrejte v šatníku a vezměte si na štědrovečerní večeři pořádně sexy šaty. Samozřejmě potom, co nachystáte večeři, abyste si je nepoprskala olejem při smažení vánočního kapra. Váš miláček se určitě nebude moci nabažit vaší sexy postavičky a bude se těšit, až si rozbalíte dárečky. Na něj bude čekat pak ten největší. Vy.
  • Vánoční spodní prádlo. Jestli to nechcete úplně přehnat, není nutné pořizovat si speciální spodní prádýlko s vánočními motivy. Bohatě bude stačit to, které jste dostala od svého partnera k svátku nebo narozeninám. Pod krásné šaty si tak nezapomeňte vzít na sebe parádní podvazky a k nim podpatky. To vašemu drahému určitě vadit nebude. No a pokud máte oba rádi spodní prádlo se zimní nebo vánoční tematikou, nebojte se na Štědrý den ozdobit právě jím. Svátečně ozdobená pak bude kompletně celá vaše domácnost.
  • Vánoční ozdobičky na bradavky. Možná jste to už stihla zaznamenat. Na internetu jsou k dostání nejrůznější nálepky na tělo se všemi možnými motivy, které si jen dovedete představit. Některé už proslavily i české celebrity, které fotily pro pánský časopis oděné pouze do nich. No a proč byste něco takového nemohla mít na sobě i vy? Ať už si pořídíte nalepovací vánoční věneček na bradavky, nalepovací perníčky ze Shreka nebo různé třpytivé kamínky, věřte, že si s nimi večer užijete spoustu zábavy. Nebojte se takhle hezky svého partnera překvapit.
  • Kostýmek. Sice nejsme v Americe, kde dárky naděluje Santa Claus, ale kostýmek jeho sexy pomocnice není vůbec špatný. Jestli si se svým klukem v převlékání libujete a dokáže vás to oba pořádně rozpálit, nadělte své lásce krásný vánoční sexík v tomhle kostýmku. Jestli se vám zrovna tenhle nezamlouvá, vymyslete si vlastní, originální a překvapte ho v jiném. Ať už si obléknete cokoli sexy, chybu určitě neuděláte. A jestli se vám do něj nechce hned u večeře a chcete svého chlapa překvapit, pečlivě si kostýmek nachystejte a vklouzněte do něj ve chvíli, kdy to nebude čekat.
  • Štědrovečerní večeře jinak. Připadá vám klasická večeře v podobě polévky a štědrovečerního kapra, případně řízku s bramborovým salátem už trošku nudná? A co takhle vymyslet úplně jiné sváteční menu, které můžete pro zpestření naservírovat rovnou na své nahé tělo? Zní to jako pěkná změna? Tak do toho. Asi nejlépe to půjde se sushi, ale fantazii se samozřejmě meze nekladou. Hlavně ať nedopadnete jako Samantha ze Sexu ve městě, která takhle čekala nachystaná na svého přítele několik hodin a sushi pak sama vzteky snědla. No, ale na Vánoce asi nebude trajdat váš milý nikde dlouho, tak se vám to snad nestane.