Varování Koule.cz: Noví Backstreet Boys můžou rozbít váš počítač!


Pokud si u nás odmyslíme mega koncert Kabátů, zdálo se to býti událostí roku. Kdysi první a nejslavnější boyband, průkopník nového trendu velmi výdělečných hezounů za mikrofonem, se vrací. Ochuzen o jednoho člena, o fous starší, ale pořád stejně sladký. Backstreet Boys vydávají nové album!

Novinka Backstreet Boys se jmenuje This Is Us a je tak synteticky odporná, až se tají dech. Opravdu si kdysi slavní kluci z postranní uličky myslí, že tohle jsou oni?
Za prvé: Nikdy si fanoušky nemuseli uplácet trendy moderní doby (rozuměj slizkým diskotékovým soundem tancovačky z Malenic).
Za druhé: Jejich líbivý pop byl sice přeslazený jako levné cukrátko, zato byl mnohem přijatelnější. Tehdejší hitovka Everybody (Backstreet´s Back) byla sice 100 % dacenpopová, ale v rámci žánru a hlavně doby, druhé půlky 90. let, odpovídajícně odvedená.

To jsme my: Backstreet Boys

http://www.youtube.com/watch?v=edIhDuHli-Y

Balanc mezi kýčem, výbuchy smíchu a zděšením
Jediný, kdo měl v tomto projektu rozum, byl Kevin Richardson. Ten jediný se zřekl toho, že bude pravděpodobně k smíchu, a do druhého kola s Backstreet Boys nešel. Je vidět, že ten nejstarší je i nejrozumnější.
Novinková sedmá deska je totiž jen úsměvný pokus o hudbu doprovázený zvuky připomínajícími zpěv (ano, to hulákání ultravysokých sirén mezi počítačovými efekty v Bye Bye Love a Masquerade by opravdu měl být zpěv). Snaha o stoprocentní diskotékovou dokonalost ústí do přeplácaného fádního diska, a to teď klasické disko hodně urážím. Jasně, srdceryvné ústní projevy vlezlému popíku dřív možná slušely, ale tady se míjí účinkem. Jednoduše řečeno, tohle fakt nejsou Backstreet Boys. A jestli to myslí vážně, my si zase myslíme (a myslíme to vážně), že by toho měli raději zase rychle nechat.

Backstreet Boys a Straight Through My Heart

Ani stroje nesnesou fešáky nového milénia
Když jsem – s pauzami na odpočinek – dokončila první kolo poslechu téhle desky, zničehonic mi začal „bzučet“ notebook. Svědomitým náslechem jsem se rozhodla hledat příčinu problému a už jsem se chystala na nejhorší. Víte, v čem nakonec vězel problém? Začaly hučet reproduktory. Mám nový varovný nápis: Noví Backstreet Boys můžou rozbít váš počítač!
A nakonec jeden fakt: Backstreet Boys se představí v rámci svého turné k This Is Us i v Praze. V kalendáři si na tuhle taškařici zaškrtněte 30. listopad a připravte si 790 korun.

Starý dobrý hit Everybody

Backstreet Boys – This Is Us
Celkový čas: 40:15
Vydavatelství: Sony Music
Skladby: Straight Through My Heart, Bigger, Bye Bye Love, All of Your Life (You Need Love), If I Knew Then, This Is Us, PDA, Masquerade, She´s a Dream, Shattered, Undone

Témata:,