Ve třetím klučičím semifinále SuperStar zazářili Chudúr a Lacho, podívejte se!

Redakce

4 kluci z Češka a čtyři ze Slovenska mají za sebou 3. semifinálový večer ČeskoSlovenské SuperStar. V přímém přenosu z Bratislavy, v jehož úvodu kluci společně zazpívali hit Sunny, nejvíce zazářil s písní Hallelujah od Leonarda Cohena "Ostravák" Martin Chodúr. "Ani Elvis by to nenazpíval lépe," řekl mu porotce Pavol Habera. Na jeho výkon se podívejte tady.
Velkou pochvalu uslyšel od poroty i "rozverný" Jan Bendig, který přišel na pódium s písní If I Ain´t Got You od Alicie Keys.Podívejte se tady.
Leo Machala sice opět vypadal dobře, ale jeho Angels od Robbieho Williamse nezněla moc dobře. Porota Lea přesto za určitý cit ve zpěvu chválila, až na Haberu. "Čo s tebou," řekl mu. Podívejte se na Machalův výkon tady.
Zato mladičký Denis Lacho se blýsknul s pro Česko neznámou písní Myslím, že môže byť od Mariána Čekovského. Podívejte se tady.

Co zpívali další semifinalisté:
Thomas Puskailer
(Bill Whithers – Ain´t no Sunshine), Marek Lacko (The Calling – Wherever You Will Go), Ben Cristovao (Pink – Family Portrait), Miroslav Šmajda Daughtry – Home).
Dnes večer se odehraje řetí holčičí semifinále, na Kouli.cz ho pro vás budeme bedlivě sledovat. (lbp)