Večírek Metal All Stars se ruší. Zakk Wylde a spol. v Praze nezahrají

Redakce

Špatná zpráva pro všechny fanoušky metalu, kteří se těšili na evropské turné Metal All Stars. To se mělo v Praze zastavit 24. dubna ve Foru Karlín, celé se však ruší.  Producent turné jako důvody uvedl změny v obsazení projektu a logistické problémy vzniklé vypadnutím některých měst z turné. Vstupenky se budou vracet od 24. dubna v těch místech, kde byli zakoupeny a způsobem, jakým byli uhrazeny.

Rozhovor se Zakkem Wyldem: Hrát s Ozzym? Nejlepší nabídka na světě
Dream Theater přivezli kamarádům prvotřídní metal

„Kdo si zakoupil vstupenky na dobírku přes Pragokoncert, pošle je v obálce zpět na adresu Pragokoncertu do Zlína, připíše číslo svého účtu a peníze zašleme zpět,“ řekla za organizátory Jana Svozilová. Turné se bude podle oficiálního stanoviska organizátora turné Metal All Stars překládat na nový termín.

Tříhodinový program měl nabídnout vystoupení známých zástupců mezinárodní metalové scény. Za největší hvězdu označili pořadatelé amerického zpěváka a kytaristu Zakka Wyldeho (člena doprovodné skupiny Ozzyho Osbournea). Vedle něj měli vystoupit například James LaBrie (zpěvák Dream Theater), Joey Belladonna (zpěvák Anthrax), Dave Ellefson (baskytarista Megadeth), Paul Di’Anno (bývalý zpěvák Iron Maiden) nebo Gus G. (kytarista Firewind a Ozzyho Osbournea). 

Světové turné projektu Metal All Stars se potýkalo s problémy už loni, tehdy ho pořadatelé kvůli plnému kalendáři některých účinkujících přesunuli na jaro. (red)