Video: 5Angels konečně představují dlouho očekáváný nový singl

Redakce

Už několik měsíců je jasné, že dívčí skupina 5Angels prochází změnou a že chystá něco velkého. Pod rukama vizážistů a kadeřníků v Londýně se z malých holek stala parta smělých mladých žen a nová vizáž tak doplňuje hudební směr, který jako by dospěl a ucelil se. Děvčata představují singl Long Lost Weekend, který vznikal v londýnském studiu. Klip se před třemi týdny natáčel v Berlíně:

5Angels prožily úžasné dva natáčecí dny v Berlíně, kde vznikal videoklip k novému singlu Long Lost Weekend. Režie se ujal Marcus Sternberg, který má na kontě klipy hvězd jako Anastacia, Nena nebo Paul Van Dyk. Děvčata si užívala možnost přicházet s vlastními nápady, které se pak v klipu několikrát použily. Režisér obsadil dokonce přítele zpěvačky Veroniky, a tak bylo na place opravdu veselo. Legraci ovšem vyvážilo hodně práce.

“Německý tým byl dost náročný a natáčení velice obtížné. Režisér byl hrozně precizní, tak třeba jen zkoušky záběrů byly nekonečné. Vše trvalo hrozně dlouho a natáčelo se do noci. Ale myslíme, že právě díky téhle tvrdé práci celého týmu je výsledek tak skvělý. Posuďte sami!” smějí se holky.  Autorem singlu Long Lost Weekend je dánský hudební producent a songwriter Cutfather, který má na kontě spolupráci s hvězdami, jako je Christina Aguilera, Atomic Kitten, Demi Lovato nebo Jamelia.