Video: Ani ty ani já. David Koller je siamské dvojče Lukáše Pavláska

Redakce

Novým klipem k písnčce Ani ty ani já, která poukazuje na chystanou desku, startuje David Koller YouTube kanál, kterým chce  nechat nahlédnout do zákulisí nahrávání novoročního alba. Křest je v plánu na 4. června do Fóra Karlín v Praze. Klip se natáčel při nahrávání alba ve studiu Sono.

„Přemýšlel jsem, jak fanoušky vtáhnout do procesu natáčení, který je inspirativní a zajímavý nejen pro hudebníky. Nakonec jsme se rozhodli, že budeme postupně zveřejňovat videa a nejrůznější materiály ze studia, zkoušek nebo z psaní písniček a aranžování,“ říká David Koller. „Klip jsme natočili při nahráváni nové písničky přímo ve studiu,“ dodává režisér Dominik Miškovský, jenž stál za videem Daniela a Srdce od Lucie nebo Lehká od Kollerbandu.

V klipu se objevuje také komik Lukáš Pavlásek, pro nějž je role ve videu nová zkušenost „Jako herec jsem už natáčel na skokanském můstku, na rozjetých lyžích, zavěšený na stromě nebo jsem byl převlečený za ženu i za zahaleného teroristu. Ale všechny tyto kaskadérské kousky překonala role během natáčení s Davidem Kollerem. Během záběrů mi nabídli kaskadéra, ale hrdě jsem ho odmítl, protože jsem jako Belmondo a všechny náročné scény si točím sám,“ říká Pavlásek. (sli)