Video: Atari Terror, whisky, banjo, sníh a táborák

Redakce

Zhruba po roce a půl od vydání alba Part 3: Final Warning se kapela Atari Terror rozhodla pro jeho reedici, obohacenou o 26 skladeb, které tehdy sloužiliy jako demoverze pro finální výběr.

Posluchači tak mají mimo jiné možnost slyšet původní verze písniček anebo si může poslechnout, k jakým úpravám došlo pod producentskou taktovkou Tomáše Varteckého.

Album, které aktuálně vychází, podporuje nový klip k písni Stuck To The Tit. Ta se pohybuje někde mezi country, grungem a metalem a obsahuje i trochu filmové poetiky.

„Odpovídá tomu i klip, který je v podstatě o partě rednecků na lovu. Klip jsme chtěli točit už od léta 2012, bohužel jsme ale až příliš řešili lokality. V půlce února jsme se alespoň rozhoupali na výlet k bubeníkovi Nunezovi na chalupu na Kokořínsko. Přes den jsme se v kovbojských botách brodili zasněženým lesem, v noci jsme pak pekli uloveného králíka na ohni. Do toho vydatně sněžilo. Ideální víkend,“ říkají Atari Terror s tím, že skladba se v překladu jmenuje Přisátý k prsu a v klipu měl původně figurovat kůň a hlavně ženská ňadra. Z této dějové linky nakonec sešlo, a klip se točí okolo party hladových chlapů na lovu. (sli)