Video: Eddie Stoilow mají letní singl Baby, mihne se i Petr Čech

Redakce

Skupina Eddie Stoilow chystá třetí desku a už nyní nabízí první ochutnávku. Jedná se o singl Baby, který kapela rovnou doprovodila klipem. Natáčel se na kocnertech, na cestách i pod mostem a mihnou se v něm "hostující" bubeníci David Koller a brankář Petr Čech. Režii měl na starost Martin Linhart aka Marthy 68.

Zmiňovaný Petr Čech se objeví i na koncertě na Rock for People, kde Eddie Stoilow zahrají 5. července. Právě na tomto koncertě skladba Baby zazná poprvé živě.

„Dlouho jsme nezažili tak pozitivní tlak fanoušků na to, abychom udělali písničku na léto, vlastně i podzim. Musíme říct, že jsme tlaku podlehli a až teď jsme spokojeni. Co bychom pro naše věrné neudělali, že. První ohlasy jsou skvělé, tak se těšíme na koncertní premiéru singlu Baby na Rock For People, kterou se rozhodl přijet podpořit i náš občasný člen Petr Čech,“ vzkazuje kapela.

Eddie Stoilow můžete aktuálně vidět 12. června na charitativním koncertě pro zoo Zvedáme hlavu po 11 letech ve Velkém sále Lucerny v Praze. (sli)