Video: Ille šmírují v klipu fešáci z divadla Vosto5

Redakce

Máte rádi písničky skupiny Ille a humor improvizačního divadla Vosto5? Pak by vás mohl zaujmout klip ke skladbě Ten, co se dívá z předloňské desky Ve tvý skříni (recenze). Ille ho pod vedením vostopětkařského režiséra Jiřího Havelky pojali jako voyaerskou přehlídku, která herce zobrazuje v takových detailech, že můžete spočítat i chlupy na hrudi jednoho z herců. Klip se točil na jeden zátah v jednom letenském bytě, křtít se bude dnes, tedy 25. února, v pražském Café V lese.

“Vosto5 se mi líbí už nějakou dobu, tak mě napadlo, že by se ta vykutálená monosexuální skupina dost dobře hodila do klipu na voyerskou písničku, co máme na desce. S hercem Ondrou Bauerem se známe z koncertů Kašpárka v rohlíku, poslal můj nápad dál a bylo to,“ říká zpěvačka a klavíristka Olga Königová, jejíž kapela aktuálně sbírá materiál na novou desku. Aktuálně skupina sbírá materiál na novou desku.

Součástí večera v Café V lese bude koncert Ille v netradičním, poloakustickém aranžmá. Fanoušci s dalekohledy a kukátky jsou vítáni, voyeurskou party zakončí jako DJ Petr Marek (Midi Lidi, Monikino kino). (red)