Video: Jak na větší prsa?

Redakce

Konturování se stalo velkým hitem a není se čemu divit. Nejen, že se díky němu dá skvěle vytvarovat a vylepšit obličej, ale i prsa. Youtuberka Natalie Boucher moc zvětšovat prsa nepotřebuje, ale díky ní si je můžeme zvětšit my, co je moc velké nemáme. Pokud tedy toužíte po větším a bujnějším dekoltu, zde je návod, jak na to.

  1. Použijte tmavou barvu a nakreslete si obrysy

Podle Natalie si můžete nakreslit mezi ňadry véčko, které krásně podtrhne kulatý tvar. Dále pokračujte pod klíční kosti a také nad ně. Nesmíte však zapomenout ani na navázání na podpaží a véčko na krku.

  1. Použijte světlý odstín

Aby byl efekt stínovaný, použijte světlou barvu, která zvýrazní vnitřní konturování. Tou natřete části kolem tmavých čar.

  1. Rozetřete to

Použijte štětec, kterým jste nanášeli světlou barvu, a krásně ji s ním rozetřete. Poté čistým štětcem rozetřete i tmavou barvu a nezapomeňte se držet předkreslených linií.

  1. Detaily dolaďte houbou

Houba na make up je velmi populární a dají se s ní dělat divy. Dokonale s ní rozetřete make up nebo poladíte konturování. Použijte ji tedy i nyní, abyste zakryli všechny viditelné linie.

  1. Vezměte pudr a pořádný štětec

Použijte klasický pudr, díky kterému se všechno perfektně zafixuje a zvýrazní.

  1. Sáhněte po tmavé barvě

Stejně jako si děláte tvářenku pro zvýraznění obličeje, použijte tmavší odstín pro zvýraznění dekoltu. Barvu naneste přesně na místa, kam jste nanášely tmavou konturu.

  1. Vraťte se k velkému štětci

Nyní se vraťte k velkému štětci a přetřete s ním právě namalované tmavé části, které zbavíte přebytečných zbytků.

  1. Na řadu jde rozjasňovač

Rozjasňovač krásně vyzdvihne světlé části, které perfektně vyniknou. Natřete ho tedy na prsa, ramena a klíční kosti. Poté použijte třpytivý rojasňovač a natřete s ním ta samá místa. Díky třpytkám se části ještě více zvýrazní.

  1. Pro lepší efekt použijte push-up podprsenku

Na závěr si oblečte pořádnou push-up podprsenku, ať je výsledek co nejlepší.

No a to je vše. Co na to říkáte? My jsme nadšení.

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)