Krvavé video: Kittchenova holka si pod Prahou zašívá pusu

Redakce

Písničkář s maskou kuchaře Kittchena Jakub König (nedávno získal cenu Anděl za alternativní desku Radio) zveřejnil nový klip k písničce Pod Prahou, již najdeme právě na oceněném albu. A není po podívaná pro čajíčky.

Hlavní roli ve videu si totiž zahrála Kittchenova kamarádka Máša, která se stará o propagaci jednoho tetovacího studia. A v klipu předvádí, jaké to je, když si zašijete jehlou a nití pusu. A jaké to je? Krvavé, bolavé, prostě pod prahem.

Poslechněte si Kittchena v Youradiu
Recenze Radia: Kittchenovy historky z podsvětí

"Když do něčeho říznete dostatečně hluboko, objeví se z pravidla krev. V tomhle videoklipu je jí hodně. V podstatě veškerá červená barva, kterou v klipu uvidíte, je krev. A všechno se děje doopravdy. Takže pokud to snášíte špatně, nechte si klip radši od někoho převyprávět. Jen abyste si pak nestěžovali, že jsme vás nevarovali. Ale jestli si troufáte, budeme jenom rádi. Dámy a pánové, vítejte v naší Praze. Je trochu špinavá, trochu popraskaná a žere lidi," říká sám Kittchen.

"Když jsme písničku natočili, věděl jsem, že klip musí bejt právě takovejhle řez. Průhled do Prahy, do jedný z milionu vrstev, který to město má. A dost jsem stál o to, aby to byla Praha, o který nevim nic ani já," dodává.

Ani my o téhle Praze nic nevíme. A tak se díváme – tady. (sli)