Video: Major Lazer se spřáhnul s MØ a s tureckými tanečnicemi lákají na desku

Redakce

V novém klipu/skladbě Lean On se Major Lazer, což je Diplův projekt, spojil s dánskou zpěvačkou a východními  tanečnicemi a společně lákají na Lazerovu novou desku Peace Is the Mission, která vyjde na začátku června. 

Byť je Diplo oblíbeným producentem popových hvězd, Major Lazer je hlavně díky remixům pro ostatní hudebníky vnímaný jako alternativní uskupení. Loni se však její nahrávka All My Love, v níž hostujeAriana Grande, dostala na oficiální soundtrack třetího pokračování filmové série Hunger Games, což projekt zviditelnilo i u mainstreamového publika. I skladba Lean On s chameleonem MØ zní hodně popově. (red)

Seznam skladeb na Lean On:

1. Be Together (feat. Wild Belle), 2. Too Original (feat. Elliphant & Jovi Rockwell), 3. Blaze Up The Fire (feat. Chronixx), 4. Lean On (feat. MØ & DJ Snake), 5. Roll the Bass, 6. Light It Up (feat. Nyla), 7. Powerful (feat. Ellie Goulding & Taurus Riley), 8. Night Riders (feat. 2Chainz, Travis Scott, Pusha T & Mad Cobra), 9. All My Love (Remix) (feat. Ariana Grande & Machel Montano)