Video: Mandrage překvapili cestující v metru. Zahráli jim Tanči dokud můžeš

Redakce

Překvapení zažili cestující v pražském metru, kteří se nečekaně stali součástí vystoupení skupiny Mandrage. Ta totiž jako pozvánku na své jarní turné zahrála svůj nový singl Tanči dokud můžeš. „Bylo to vůbec poprvé, kdy jsme tenhle song hráli akusticky, a samozřejmě jsme byli zvědaví, jak se bude hrát v jedoucím vagónu metra a jak na to budou reagovat lidi,“ řekl kytarista Pepa Bolan. Na video se podívejte pod rychlovkou.

Turné bude podle slov kapely velkolepé.  „Docela puntíčkářsky dřeme na tom, aby byl každý z koncertů naší tour dotažený od prvního tónu do posledního bliknutí světel. V souvislosti s tím se podařilo posunout zvukovou a světelnou část koncertů o pořádný kus dál,  letos budeme znít jako nikdy.  Od chvíle, kdy jsme si ve zkušebně zahráli prvních pár not z nové desky, uplynuly skoro dva roky a za tu dobu jsme stihli hory práce. Siluety tour je vyvrcholením tohoto hyperobdobí,“ dodává klávesista Mandrage František Bořík.

Jarní šňůra odstartuje 1. března v domácí Plzni, odkud bude pokračovat napříč patnácti koncertními zastávkami v Čechách i na Slovensku. Jako support přibrali Mandrage kapely Nebe a Evelynne – každá odjede polovinu turné. (sli)