Video: My Chemical Romance chystají na březen best of

Redakce

Devatenáct písniček, jedna doposud nevydaná skladba Fake Your Death, tři písničky ze speciálního demo nahrávání, dvě hodiny nezveřejněného obrazového materiálu. Tak láka kapela My Chemical Romance na výběrovou desku, která vyjde pod názvem May Death Never Stop You 24. března. Album vyjde jako CD a také jako deluxe verze s DVD. K dispozici bude i sada se dvěma vinyly. Na trailer se podívejte pod rychlovkou.

My Chemical Romance: 8 hitů, které je navždy připomenou

My Chemical Romance se rozpadli loni v březnu, deska tedy "oslaví" první výročí. Seznam skladeb je následující:    

Fake Your Death, Honey, This Mirror Isn’t Big Enough For The Two Of Us, Vampires Will Never Hurt You, Helena, Helena, You Know What They Do To Guys Like Us In Prison, I’m Not Okay (I Promise), The Ghost Of You, Welcome To The Black Parade, Cancer, Mama, Teenagers, Famous Last Words, Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na), Sing, Planetary (GO!), The Kids From Yesterday, Skylines And Turnstiles (Demo), Knives/Sorrow (Demo), Cubicles (Demo)

DVD
‚I’m Not OK (I Promise) – verze 1, I’m Not OK (I Promise) – verze 2, Helena, The Ghost Of You, Welcome To The Black Parade, Famous Last Words, I Don’t Love You, Teenagers, Blood, Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)/Art Is A Weapon, Sing, Planetary (GO!)