Video: Nová Napoleona se ráda miluje. Ale zrovna nemá s kým

Redakce

Nové duo Napoleona, které dali dohromady kytarista a skladatel kapely Mandrage Pepa Bolan a kytaristka a zpěvačka čistě dámského rockbandu K2 Klára Gajová, na sebe upozorňuje klipem k písničce Struna. Čistě popová písnička s latino kytarou vypráví ústy Gajové, převlečené do lehce lascivního outfitu, o tom, jak se cítí, když tráví čas se svým milým.

„Pilotní video odhaluje, jak je to v reálu myšleno se sloganem ráda se miluju, říká Pepa Bolan. V souvislosti s dočasným stažením písničky z YouTube kvůli „pobuřujícímu obsahu“ dodává: „Některé pobouřené reakce mě v době, kdy má každá druhá ženská na polici 50 odstínů šedi, trochu překvapují, ale z kontextu celé skladby je jasně patrné, že se prvoplánově nejedná jen o sex.“

Bolan se s Gajovou dal dohromady na základě hraní na společných akcích. „Pepa mi jednou zavolal, že by rád vytvořil novou originální kapelu, do které mu jako parťák zapadám. Jelikož jsem hyperaktivní a muziky není nikdy dost, přišlo mi to jako dobrý nápad,“ říká ke vzniku Napoleony Klára. „Spolupráce s holkou je pro mě něčím novým a otvírá to oproti klasické kapele tvořené ze samých chlapů zcela jiné možnosti, hlavně co se týče témat a náplně písní,“ dodává Bolan. (red)