Video: Organizátoři Rock for People si střihli Drobnou paralelu s Chinaski

Redakce

Hlavní organizátoři festivalu Rock for People si spolu s kapelou Chinaski nachystali netradiční pozvánku na koncert k 20. výročí kapely a taktéž kulatin festivalu. Chinaski na Rock for People oslaví své narozeniny přesně za měsíc, tedy 4. července, a společně s Petrem Fořtem a Michalem Thomesem si střihli jeden z největších hitů, Drobnou paralelu.

Poselechněte si Chinaski v Youradiu

„Oslavit společně narozeniny nás i jedné z největších tuzemských kapel se letos vyloženě nabízelo,“ říká Petr Fořt. „Při natáčení společné videopozvánky na Rock for People jsme se vážně bavili. Drobná paralela vůbec není tak snadná, jak by se mohlo zdát, a docela jsme se s Michalem Thomesem při její interpretaci zapotili.“ Podívejte se pod rychlovkou.

Chinaski už letos jednou dvacáté narozeniny slavili, koukněte na report z vyprodaného koncertu v O2 areně. Návštěvníci Rock for People se mohou těšit na speciální projekce, osvědčené hity i překvapení. „Vybrali jsme to nejlepší z koncertu v O2 aréně a těšíme se, že budeme moct zažít narozeninovou atmosféru ještě jednou," říká  frontman Chinaski Michal Malátný. (sli)