PSH a Prago Union mají nové klipy a jedou na turné. Hlasuj, kam dorazí

Redakce

Uskupení kolem Vladimira 518 PSH má po čtyřech letech nový singl Já to říkal, ke kterému v pražských ulicích rovnou natočilo v režii Víta Hradila klip.

„Je to první singl PSH po čtyřech letech. Měli jsme potřebu udělat reprezent song, nic hlubokýho, spíš proud energie. V klipu se objeví spousta pražských figurek a ksichtů, je to pouliční galerie, která kolem nás rotuje,“ říká Vladimír 518. Prozatím poslední společnou desku Epilog vydali PSH v roce 2010.

Poslechněte si PSH a Prago Union v Youradiu

Na podzim vyráží PSH alias Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik plus KatoPrago Union na společné Red Bull Tour Bus po České republice. Turné se ovšem zastaví pouze na pěti místech: vybírat se bude z Českých Budějovic, Písku, Plzně, Jabloncě nad Nisou, Pardubic, Olomouce, Kroměříže, Břeclavi a Chomutova. Kde budou rappeři hrát, to můžou ovlivnit přímo fanoušci hlasováním do konce srpna zde. Každý, kdo odhlasuje, dostane mixtape od Mike Trafika a po jedné skladně od PSH a Prago Union. Ti nedávno natočili taktéž nový klip k písničce Hodinky s vodotryskem. Podívejte se na making of. (sli)