Video: Sia představila strašidelný klip Chandelier s malou tanečnicí

Redakce

Zpěvačka Sia představila videoklip ke svému singlu Chandelier, ve kterém si hlavní roli zahrála fantastická jedenáctileté tanečnice Maddie Zeigler, již američtí fanoušci znají z dance reality show Dance Moms. Videoklip režírovala spolu s Danielem Askillem a natáčel se v centru Los Angeles ve staré budově, ve které dříve sídlila redakce dnes již neexistujících novin Herald Examiner. Exponovaná taneční linka působí v kontextu popové melodie tak trochu strašidelně.

Chandelier je první singl z připravovaného šestého studiového alba 1000 Forms of Fear, které Sia vydá během letošního léta. Zpěvačka také nedávno také spustila online #siaselfie kampaň, ve které mohou fanoušci nahrávat své vlastní fotky s použitím kultovní zpěvaččiny blonďaté paruky:

Ačkoliv je Sia výbornou autorkou i zpěvačkou, proslavila se hlavně skladbami pro Rihannu (Diamonds), Katy Perry (Double Rainbow), Britney Spears (Perfume) či Beyoncé (Pretty Hurts). Jako vokalistka si zahostovala například ve skladbě Titanium s Davidem Guettou. (red)