Video ze soukromí Rytmuse a Dary: Jak se poznali?

Redakce

Již 20. srpna má v českých kinech premiéru film RYTMUS sídliskový sen, který přináší pohled do soukromí nejznámějšího slovenského rappera, který vyrůstal na sídlišti a dnes je z něj fenomén. Nenechte si ujít ukázku z filmu, která odhaluje seznámení se současnou přítelkyní Darou:

„Beru ji takovou, jaká je a nic bych na ní neměnil. Nic nečekám. Ten, kdo očekává, je většinou nešťastný člověk. Dara je úžasná,“ říká o své současné životní partnerce rapper Rytmus.

„Potkali jsme se kdysi ve studiu, kde jsem nahrávala jeden projekt a Patrik tam pracoval s kapelou Kontrafakt. Byla jsem těhotná, s obrovským břichem, chlapci z kapely mi gratulovali a tehdy poprvé Patrikův kolega Ego vyslovil s lítostí: Sakra a já jsem si myslel, že bys mohla být s Patrikem… Až po letech, když už jsme byli spolu, jsme si na tuhle větu vzpomněli…“ přiznává Dara Rolins ve filmu RYTMUS Sídliskový sen.

Vztah Rytmuse a Dary se začal rodit při jednom společném projektu a ve filmu uvidíte náhodný záznam rozhovoru, který měl možná osudový význam pro budoucnost obou zpěváků. „Stáli jsme vedle sebe a jako bychom si oba podvědomě řekli: Sakra, proč my dva jsme spolu vlastně nikdy nic neměli?“ vzpomíná Dara ve filmu a směje se: „Pár hodin na to mi od něj přišla pěkná esemeska a… Slušná esemeska…“

Změnil ho život s Darou nějakým způsobem? „Myslím, že v zásadě nijak, protože starého psa novým kouskům nenaučíte. Žiju tak jako předtím, akorát dozrávám, jsem ve všem zkušenější. Přirozeně rosteme a ve všem se podporujeme. Snažíme se najít klíč k tomu mít krásný život,“ odhaluje Rytmus část společného soukromí.

Film, který natáčel osm let režisér Miro Drobný se však dotýká i Rytmusovy minulosti – dětství v piešťanském sídlišti, problémů s autoritami, hledání vlastní identity, překvapivého odhalování rodinných tajemství.

Film RYTMUS sídliskový sen vznikal 8 let a zblízka dokumentuje život jedné z nejznámějších osobností československé hudební scény. Patrik „Rytmus“ Vrbovský vyrůstal v obyčejné rodině na sídlišti v Piešťanech a kvůli romskému původu se nejednou potkal s předsudky okolí.

Dnes vydává alba v desetitisícových nákladech, byl porotce Superstar a jeho videa vidělo na internetu víc než 200 milionů uživatelů. Film nabídne i exkluzivní záběry z rodinných archivů, videí a fotografií, doložené osobními výpověďmi lidí z nejbližšího okolí Rytmuse.