Volánkové plavky, které se vám budou líbit

Redakce

Johanna Ortiz, kolumbijská návrhářka, odtajnila svou první kolekci plavek, která se jí rozhodně povedla. Slovo, které kolekci dokonale vystihuje, je styl, protože je neobvyklá a plná dramatických a roztomilých volánků.

Olivia Palermo, Tamu McPherson a Leandra Medine, ti všichni jsou fanoušci kolumbijské designérky Johanny Ortiz, která je velmi nadanou módní návrhářkou a má skvělou vlastnost, že umí svou tvorbou zaujmout a oslovit spoustu lidí, včetně nás. Studovala módní návrhářství na Floridě a po maturitě se vrátila do své rodné Kolumbie, kde založila vlastní značku a začala tvořit kolekci šatů, které kladou důraz na dramatičnost.

Od té doby, co uvedla svou první kolekci oblečení, se stala módní velvyslankyní Kolumbie. Všechny její kousky, ať už se jedná o šaty, kalhoty, nebo trička jsou inspirovány orchidejí, což je vlastně národní květina Kolumbie.

Inspirovaly ji její zářivé barvy, ženské křivky a perfektní symetrie, která je vidět na každém květu. Můžete vidět kombinaci měkkosti a geometrie.

Orchidej byla zřejmě inspirací i pro tvorbu nové kolekce plavek. Od této kolekce se hodně očekávalo, protože Johanna Ortiz nasadila velmi vysokou laťku, když navrhla dechberoucí kolekci oblečení.

Co však můžeme říci, že ani tentokrát nezklamala, ba naopak. Pokud máte rádi originální kousky, tak tyto plavky jsou to pravé pro vás.

Na její tvorbě je vidět její náladový duch, protože jednou se objevují dramatické puntíky s nařaseným jedním ramenem a kalhotkami do pasu a podruhé zase klasické dvoudílné plavky, které na ramenou taktéž  zdobí volánky, ale jsou v romantickém duchu. Potřetí to jsou plavky v celku, které jsou opět zdobené volánky, ale tak originálně, že si je doslova zamilujete.

Barevné provedení je spíše tlumené, jako je světle růžová, námořnická modrá, světle modrá, pomerančová a další. Plavky jsou ideální do nějaké tropické destinace, kde vyniknou v krásném exotickém prostředí, ale to neznamená, že si je nemůžete vzít třeba na koupaliště. Věřte nám, že vám je bude leckdo závidět.

Nový trend vládnoucí internetu: Místo podprsenky si ženy drží před ňadry ryby

33 fotek mostíků z bikin, ze kterých vám bude horko